Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temperatura u dwulatka. Pomocy

Polecane posty

Gość gość
Damy znac na pewno. Mysle ze jak pojawi sie temperatura znowu tak wysoka to tak jak wczesniej pisalam pojedziemy na calodobowy do szpitala. W innym przypadku bym nie panikowala ale martwi mnie ze na tydzien przed swietami skonczyl ten antybiotyk po ostrym zapaleniu oskrzeli, z wiekszoscia zmian po lewej stronie i wtedy lekarka nas nastraszyla ze takie zapalenia gdzie sa bardziej po jednej stronie lubia zejsc na oskrzela. Niby na kontroli bylo juz ok. Ale w takim razie skad ta dusznosc az prwokujaca wymioty w trakcie swiat. I teraz ponad tydzien po taka nagla wysoka gorączka. Za duzo tego. Narazie maly ladnie zjadl obiad i wypil picie. Kontroluje temperature i zobaczymy co przyniesie wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc lubia zejsc na pluca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozumiałam, a zaglądałaś mu do gardła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam cos tam popatrzeć i na razie jsst ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dobrze, najlepiej jakby wyniki ocenił jeszcze inny lekarz w każdym razie czuwaj nad małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka u nas sytuacja ma sie nastepujaco. W czwartek wieczorem temp byla ponad 39 znowu. Wczoraj rano i dopoludnia stan podgoraczkowy. Po 16 bylo znowu 39. Dzis mierzylam temp przed chwila i znowu stan podgoraczkowy wiec pewnie pod wieczor sie znowu rozwinie cos wiecej i jesli tak bedzie to postanowilismy z mezem ze jednak pojedziemy na calodobowa opieke do szpitala. Bo do poniedziałku daleko a dzis to juz 3 dzien. Ogolnie maly jak nie ma goraczki duzej to bawi sie normalnie, rozrabia ze starszym bratem tylko apetyt ma gorszy i jest bardziej marudny i placzliwy o byle blahostke. W trakcie temperatury odmawia totalnie picia i jedzenia. Na oczach widac ze jest ewidentnie zmieniony. A jak goraczka wybija to ma oczy tak spuchniete jakby kilka dni plakal i w trakcie jak temp rosnie tak katar zaczyna mu sie lac ciurkiem ze nie nadazam z wycieraniem. Jak nie ma goraczki to kataru tez praktycznie nie ma. Jedynie co widze to ze zaczal czesciej Kaszlec i dzis w nocy budzil sie kilka razy z placzem, tak jakby mu coś dolegalo/ bolalo go. Zobaczymy co przyniesie popoludnie i wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej uważam ze ma mono Oczy, luki brwiowe pachną wtedy itd. Daj znac jak dalej u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Na szczęście na wieczor temperatury juz nie bylo. Maly szalal i czul sie dobrze. Kataru tez brak. Dzis jednak pojawil sie dosc uporczywy duszacy kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak tam u was autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Nam służy bardzo dobrze bezproblemowo termometr Classic. Wygląda jak ten co nasi rodzice i dziadkowie używali z rtęcią, ale na całe szczęście tutaj udało się jakoś rtęci uniknąć i zamienić na substancję bardziej bezpieczną. Jako dziecko bardzo się bałam że kiedyś termometr pęknie i cała rtęć wyleje mi się na ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbb
Dnia 23.01.2019 o 14:27, Gość marta napisał:

Nam służy bardzo dobrze bezproblemowo termometr Classic. Wygląda jak ten co nasi rodzice i dziadkowie używali z rtęcią, ale na całe szczęście tutaj udało się jakoś rtęci uniknąć i zamienić na substancję bardziej bezpieczną. Jako dziecko bardzo się bałam że kiedyś termometr pęknie i cała rtęć wyleje mi się na ciało...

Kupiliśmy niedawno do domu termometr Classic i nie mam się do czego przyczepić. Nie różni się wyglądem ani działaniem od tradycyjnej rtęciówki ale rtęci nie ma w składzie także – jest bezpieczniej. :) Ładnie mierzy dobrze trzyma się przy skórze nie ślizga się pod pachą przez co wynik mógłby być zafałszowany.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Ja miałem już kilka urządzeń od Sanity i zawsze termometr bardzo dobrze się sprawdzał więc myślę, że możecie do ich oferty zerknąć, sprzęt powinien się sprawdzić. Modeli jest sporo, między innymi wygodny FastTemp z szybkimi pomiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Spokojnie warto kupić urządzenie od Sanity – znana i bardzo dobrze oceniana marka, która produkuje sprzęty medyczne między innymi termometry bezdotykowe jak MultiTemp. Bardzo duży wybór różnych sprzętów, myślę że będziecie z nich zadowoleni. Godne zainteresowania i polecenia urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Nie ma się, co wiele rozpisywać, bo skoro klasyka to proste działanie i szklana budowa. Jeśli tego szukacie to warto wybrać, Geratherm Classic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio ktoś się nabiera na te wasze słabe reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×