Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adejamm

Wybór dachówek

Polecane posty

Gość adejamm

Witam gdzie we Wrocławiu mają duży wybór dachówek, lubię wybierać produkty z pośród większego asortymentu ? Byłam w kilku miejscach ale wybór kończy się na kilku sztukach. Cena nie odgrywa tutaj pierwszoplanowej sprawy. Z góry dzięki na informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molek22
Ja nie tak dawno wybierałem dachówkę ceramiczną i postawiłem na model Opal Standard od Braas. Pięknie wykonana, równy kolor i dodatkowe zabezpieczeni w postaci glazury. Do tego 30 letnia gwarancja, więc jestem w pełni zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortez
Myślę, że to jedna z piękniejszych propozycji jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości dachówki ceramicznej. Mi również podobają się modele płaskie jak m.in Teviva, bądź Turmalin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Po wykonaniu konstrukcji nośnej dachu, przychodzi czas na to, aby zastanowić się, jaki materiał zastosować na poszyciu dachowym. Najczęściej stosuje się oczywiście dachówki, jednak ich szeroka oferta może sprawić, że zagubiony klient, który po raz pierwszy stawia dom, będzie miał problem ze zdecydowaniem się na ich konkretny rodzaj.http://anetajanik.pl/wybor-dachowek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×