Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jechać autem za granicę czy busem?

Polecane posty

Gość gość

Razem z chłopakiem jedziemy do Niemiec na całe wakacje. Jesteśmy z południa Polski (podkarpacie). Zastanawiamy się jakie są za/przeciw takiego wyjazdu. Czy lepiej jechać busem zorganizowaną grupą.? Możemy też jeszcze wziąźć dwie osoby żeby we dwoje nie jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSz
Ja w tamtym roku z chłopakiem byłam w Chorwacji samochodem, byliśmy też kilka razy na wyjazdach organizowanych, mają swoje plusy i minusy. Na pewno plusem wyboru własnego transportu jest niezależność, możesz się zatrzymać kiedy chcesz na obiad, wyprostować nogi itd. Tego komfortu nie masz jadąc np busem. Jednak my nie zdecydowaliśmy się jechać własnym autem, dużo kilometrów do zrobienia, a nasze auto niestety starszej daty. Skorzystaliśmy z wypożyczalni samochodów w Sierpcu http://bako-auto.pl/, bo akurat jesteśmy z tych okolic. Podróż przebiegła bez problemów i byliśmy spokojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najbardziej to zależy od modelu samochodu. Przed kupnem warto sprawdzić ile dane model pali, ja tak zawsze robię, na przykład na mojeauto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolnnn
Jesli busem to polecam dodatkowe dokumenty, w trasie roznie bywa. Dokumencik oferuje dosyc tanie i dobre jakosciowo. No i zastanowcie sie nad jakims dobrym ubezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jazda samochodem do pracy za granicę opłaca się właśnie tylko wtedy, jeśli macie kogoś jeszcze do kompletu. Poza tym to raczej bus byłby lepszy. Jak coś to oni http://www.beegeebus.pl/ się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×