Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutonka

5 kg w 5 dni?

Polecane posty

Gość grejpfrutonka

Siemka laski! :) Czy ktorakolwiek z was stosowala moze diete oczyszczajaca "5 kg w 5 dni"- oparta na kaszy jaglanej, jablkach i kefirze/ diete amerykanska, czy jakakolwiek inna diete dzieki ktorej mozna zgubic ok 1kg/dzien? Szukam czegos co pomoze mi zrzucic na sam poczatek kilka kg :) Piszcie swoje doswiadczenia, jak sie czulyscie, ile zgubilyscie, i czy warto w ogole podejmowac sie tego typu diet :D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegos takiego jak dieta oczyszczajaca to 1. po 2. to zawsze skutkuje jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak, ale chudniesz max 1.5 kg i raczej potem wraca. za krótki czas na dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak uda ci sie przezyc 5 dni, to po co przerywac, idz dalej zrob diete 1000 kcal 10 dni, potem zrob diete 1500 kcal - 30 dni :) i wtedy beda efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejpfrutonka
Pytanie kierowalam do osob, ktore takowe "diety" stosowaly i moga sie na ten temat wypowiedziec, wiec odp typu "nie ma czegos takiego jak dieta oczyszczajaca" to mozesz sobie w dupke wsadzic :) wystarczy poszperac po google to wiedzialabys, ze istnieje cos takiego jak post oczyszczajacy i jest to normalna rzecz, po ktorej mozesz miec jojo ale nie musisz. Dalej kieruje pytanie do OSOB KTORE STOSOWALY OWE "DIETY" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś na poście warzywno-owocowym i schudłam 7 kg gdzie jadłam określone warzywa a z owoców tylko jabłka grejpfruta i cytryne . Nie słyszałam wiekszej głupoty zeb y schudnąć 5 kg w 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 kg w ciąg u 3 tygodni. Osoby z bardzo dużą nadwagą schudnąć na pewno o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5kg w 5 dni tylko, jak sobie łeb odetniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejpfrutonka
⬆ pierd*l sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×