Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sezonowe wyprzedaże

Polecane posty

Gość gość

Hej! Gdzie polujecie na najlepsze okazje - sklepy stacjonarne czy online? Ja długo nie mogłam się przekonać do zakupów w sieci, ale teraz to woow. Dzisiaj złapałam jakąś extra obniżkę na 50style.pl i kupiłam butki Nike przecenione ponad 60%! Akcja trwa chyba tylko do jutra, więc obczajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że online! :) Nie dość, że świetne ceny tak jeszcze nie trzeba się ruszać z domu! Polecam zobaczy tutaj https://inspiracje.al.to/noworoczne-wyprzedaze bo właśnie trwa noworoczna wyprzedaż i artykuły są do -79% taniej i taka Jakks Pacific Disney Elsa jest za jedyne 29 zł a prostownica Remington On The Go S2880 za jedyne 39 zł :) Tylko trzeba pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaluszek_paluszek
A mnie (i pewnie nie tylko) interesuje co innego - elektronika :) W media expert maja teraz jakies czyszczenie magazynów. A w dodatku udalo mi sie wygrac w ich pozakupowej ankiecie 750 zlociszkow na zakupy :D wiec jutro sie wybieram...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorciia
Zdecydowanie zakupy online, skorzystałam z wyprzedaży tekstyliów w sferisie, mąż dodatkowo zamówił kosmetyki samochodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkella
Ja przedwczoraj skorzystałam z wyprzedaży w Teletorium, kupiłam kilka fajnych gadżetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne wyprzedaże i promocje można znaleźć także na stronie www.Bravis.pl gdzie zamawiam szereg artykułów do swojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mifra
Właśnie poluję na prostownicę od babyliss z czujnikiem temperatury. Nie ma jeszcze na nią za bardzo wyprzedaży, bo jest to nowy i dobry sprzęt. Może coś bliżej dnia matki się pojawi, a jak nie to pewnie wezmę na raty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tę babyliss z czujnikiem temperatury też kupiłam w jakiejś promocji, ale nie pamiętam w jakiej. W każdym razie to moja najlepsza suszarka, jaką miałam i w ogóle jakiej używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×