Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z którym chłopakiem według was jestem w ciąży ?

Polecane posty

Gość gość
Po studiach jestescie? Miałam wrażenie, ze raczej gimnazjum:O Od kiedy znasz tego Bartka? Ledwo miesiac temu sie bzykałas z byłym Dawidem, zaraz zaczęłaś chodzić z Bartkiem, czyli jestes z tych, co to po tygodniu od poprzedniego, wchodzą zaraz w nowa znajomosc? I tez zapytam, co to za seks pożegnalny? Ledwo zaczela z facetem chodzić, a juz w ciąży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Dawid bo od stosunku z Bartkiem minęło 13 dni więc test ciążowy nie wykazały jeszcze ciazy. Chyba że to jest blada kreska. Zrób test z krwi będzie wiarygodny i wyjdzie mniej więcej który to tydzień. A jak Długo jesteś Bartkiem? Czy byłaś z nim w związku jak się grzmocilas z Dawidem? Ledwo znasz faceta a już uprawiasz z nim seks bez zabezpieczenia :/ Jak dla mnie to musi być prowokacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pierdykam, jaka puszczalska hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fuj. Najpierw jeden fagas jej się spuszcza, a zaraz później drugi, ble. Niezła musisz być latawica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najs provo bro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks na kolędzie był?również może to być jego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 90% były jest Ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:15 Jestem uczciwa i nigdy nie zrobiłabym tego z innym będąc z kimś innym w związku, najpierw uczciwie sie rozstałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie obrażać autorkę takie scenariusze pisze życie ciekawe z kim wasza matka spała tego nigdy się nie dowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo...akcja jak z telenoweli Szkoła ' Roksana z II B spała z Dawidem z IIA po18 dniach odbyła stosunek z Bartkiem z IIIC :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dostała ten okres? Jeśli tak to jesteś w ciąży z nowym chłopakiem, to nie jest dla Ciebie oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie prowo to obstawialabym byłego. Usg też powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszłam w ciążę właśnie 5 dni przed spodziewają @ i tej spodziewanej @ już nie dostałam i test i beta hcg usg ginekolog wszystko potwierdziło że zaszlam właśnie te 5 dni przed terminem spodziewane @ po prostu miałam owulacje później ale jak Ty dostałaś @ po seksie z byłym facetem to podejrzewam że w ciąży jesteś z nowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie proszę przedział czasowy między partnerami, jaki musi nastąpić, żeby można było uzyskać zezwolenie na ponowne uprawianie seksu, wraz z uzasadnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro po Dawidzie przyszedł okres to logiczne, że dziecko nie jest Jego!! Dziecko jest Bartka. Z drugiej strony szybko mu dałaś. Nowy chłopak i już sex, w dodatku bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę również o doprecyzowanie, czy w sytuacji, w której o danej osobie wiemy, że owego przedziału czasowego nie dotrzymała, należy powziąć jakieś szczególne kroki. Czy wypada witać się z tą osobą? Czy wystarczy zdawkowe "cześć", jeżeli czulibyśmy się niekomfortowo z podaniem takiej osoby ręki? Czy należy chronić dzieci przed narażeniem jej na widok takiej osoby poprzez zasloniecie im oczu? Czy w sytuacji, gdy taką osobą jest nasz przełożony, nie jest ujma na honorze przyjęcie wynagrodzenia? Czy gdy taka osoba piastuje stanowisko publiczne i nie dotrzymała wymaganej przerwy między partnerami, należy wnioskuje o usuniecie jej ze stanowiska? Jeśli tak, to w jakim trybie? Bardzo zależy mi na odpowiedziach ze względu na konieczną odnowę moralną naszego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę również o opinię, czy nie powinna zostać powołana specjalna komisja, wybierana przez ogół mieszkańców w wyborach bezpośrednich w osiedlowych okręgach wyborczych, nadzorująca czy w obszarze życia seksualnego mieszkańców nie dochodzi do nadużyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadto, w związku z bardzo niepokojącymi statystykami dotyczącymi skłonności mężczyzn do obrzydliwej i niezgodnej z prawem Bożym czynności samogwałtu, zwanego dla niepoznaki masturbacją, postuluje uruchomienie narodowego programu prewencji, polegającego na stałym elektronicznym monitorowaniu seksualnej aktywności mężczyzn, jak również o utworzenie centralnego rejestru zawierającego dane mężczyzn dokonujących tej haniebnej czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnoszę również o obowiązkowe poddanie się monitoringowi stanu zdrowia, oraz o następujące po nim upublicznienie danych osobowych mężczyzn cechujących się zaburzeniami sprawności seksualnej i/lub dysponujących wątpliwej jakości organami płciowymi, celem usprawnienia procesów płciowych zachodzących między obywatelami a obywatelkami RP. Mężczyźni nie spełniający kryteriów (określonych w odrębnej ustawie) winni zostać wyizolowani ze społeczeństwa jako osobniki o niskim potencjale genetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o ustosunkowanie się do zaproponowanych usprawnień oraz podanie adresów e-mail w celu przesłania karty podpisów w ramach obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Czy sprawa się wyjaśniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiul

Wygląda na to,że ten nowy chłopak chciał autorkę złapać na dziecko.Wiedział że jak się spuści to może być ciąża i nie bał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×