Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drugi raz do tego samego pracodawcy?

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o powrocie do pracodawcy po uprzednim własnym zwolnieniu? Dodam że nie rozstaliśmy się w zbyt miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli było niemiło to musisz przemyśleć dlaczego? Jeśli z Twojej winy to czy pracodawca zechce Cię znów przyjąć? Ja zwolniłam się sama i po miesiącu wróciłam. Odchodziłam w miłej atmosferze. Po powrocie nic się nie zmieniło na lepsze a ja czuję się jak odgrzewany kotlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunek pożyczka pozabankowa
Ratunek dla finansów w nagłych kłopotach - http://ratunek.com.pl/pozyczka-pozabankowa-bez-bik.php Pożyczki pozabankowe online, szybkie pożyczki pozabankowe przez internet, chwilówki online, chwilówki przez internet, oraz pożyczki pozabankowe i chwilówki bez sprawdzania baz dłużników BIK BIG KRD ERIF, a także chwilówki i pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń o dochodach. Sprawdź - pożyczka pozabankowa, pożyczki pozabankowe, pożyczki pozabankowe bez BIK i KRD, pożyczka pozabankowa przez internet, pożyczka pozabankowe online, pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń, pożyczka pozabankowa bez BIK i KRD, szybka pożyczka pozabankowa, pożyczki pozabankowe przez internet, pożyczki pozabankowe online, pożyczka pozabankowa przez internet bez BIK i KRD, pożyczka pozabankowa online bez BIK i KRD, szybkie pożyczki pozabankowe, pożyczki pozabankowe na dowód, szybka pożyczka przez internet, szybka pożyczka na dowód, pożyczka pozabankowa na dowód, szybka pożyczka pozabankowa, pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń, szybkie pożyczki pozabankowe, szybka pożyczka przez internet, chwilówka online bez BIK i KRD, chwilówka przez internet bez BIK i KRD, kredyty pozabankowe bez BIK i KRD, pożyczka bez BIK online, pożyczka bez BIK przez internet - http://ratunek.com.pl/pozyczka-pozabankowa-bez-bik.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąc pod wpływem stresu, negatywnych opinii pracowników i średniej atmosfery panującej w firmie zamiast cieszyć się z pracy ja najzwyczajniej sfikoswałem zacząłem robić sceny z niczego po czym zwolniłem się bez powodu. Jednak gdy odpocząłem psychicznie to stwierdziłem że lubię tą pracę i niepotrzebnie się nakręcałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, ważne w jakiej atmosferze. Jesli podkreślali, ze jestes cenionym i nie chcieli Cie wypuścić, dodatkowo zapewniając, ze zawsze mozesz wrócić, to warto zapytac. Ale jesli nie i nie wiadomo jak by było z ewentualnym powrotem (czy firma takie cos dopuszcza), to i tak musisz sie dowiedzieć, czy to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak zrobiłam, wróciłam do nich po pół roku i od tamtej pory mineło 2 lata i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rob tego. Ja wracalam 3 razy i za kazdym razem sie zwalnialam. Zaluje ze w ogole tam pracowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namawiali mnie żebym został, bo nie mieli nikogo na zastępstwo a podpisali umowę ze zleceniodawcą. Myślę, że już mnie mieli dość bo nie miałem chęci do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. Większość osób tego żałuje. Poza tym myślę, że w pracy było Ci źle nie bez powodu i te uczucia wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×