Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwony płaszcz

Polecane posty

Gość gość

Mąż zrobił mi niespodziankę i jak był za granicą to kupił mi długi, sięgający do kostek skórzany czerwony płaszcz, jest świetnie skrojony, ale nie wiem czy nie jest zbyt ekstrawagancki, i do jakich rzeczy go zakładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzi do każdej rzeczy, tylko pytanie czy masz do niego odpowiednie obuwie zimowe kozaki? Jeżeli nie to teraz fajne promocje znajdziesz na www.BucikSklep.pl możesz tam zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew temu co napisała poprzednia osoba nie wszystko pasuje do takiego płaszcza. Obawiasz się, że jest zbyt ekstrawagancki , noś do niego klasyczne ubrania i dodatki dobrej jakości - buty, torebki ze skóry , zamsz będzie się dobrze komponował z licową skórą płaszcza. Proste fasony spodni ,spódnic, sukienek, bluzki i swetry bez ozdób, golfy, kapelusze w męskim stylu. Kolory - czarny, szary . Materiały gładkie albo modna krata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym go nosiła do kremowego swetra oversize z golfem, klasycznych granatowych rurek i zamszowych czarnych botków na obcasie. Do tego mała torebka na łańcuszku i już jest super! :)) Jakbyś jeszcze kiedyś szukała inspiracji to polecam tą stronę: https://pasujemi.pl/stylizacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, podoba mi się, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do płaszczu nie wszystko pasuje. Jeśli chcesz znaleźć odpowiednie dodatki sprawdź u nas mamy: koszule, bluzki, spodnie i piękne sukienki. www.lagres.pl Lagres.pl - nasza jakość, Twój styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×