Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niederschlesier

Co sądzić o takich słowach dziewczyny poznanej w niecie?

Polecane posty

Napisała mi: "nawet nie wiesz, jak dobrze na mnie wpływasz", innym razem, że chętnie obudziłaby się koło mnie... Zastanawia mnie, też co napisała wcześniej, kiedy pokazałem jej swoje zdjęcia. Napisała mi, że wyglądam "sympatycznie i niewinnie"... I się zastanawiam, czy to był komplement, czy nie, bo wiadomo: niewinność=słabość. A Pan Marek Kotoński uczy, że kobiety gardzą słabymi mężczyznami. Więc nie wiem, czy traktować to jako komplement, czy wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UCIEKAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosi cie, żebyś dał jej spokój, nie chce być twoją jedna z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:52 - Dziwne to trochę, bo jej zapowiedziałem, że dam jej na jakiś czas spokój w powodu obowiązków, to posmutniała i dopytywałą się czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowieku nie wiem ile masz lat ,ale ewidentnie dziewczynie sie chce ,leci na ciebie strasznie .Dzialaj chlopaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o tej drugiej, nie o tej, na którą twoja 0becnosc wpływa kojąco, nie wiedxiec czemu, ale takie są fakty niestety:p Mimo tego daj jej spokój, ona jest zbyt dumna bo być jedna z wielu twoich "dam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:05 - Dziwne jest to, że ona była trochę na tak. Potem razej na nie. Aż jej zacząłem mówić o swoich problemach, to zaczęła być jakby bardziej na tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×