Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ślub i wesele w dzień powszedni, co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie jak w temacie - co sądzcie o organizacji ślubu i wesela w dzień powszedni? Nie chodzi mi o święta wypadające w środku tygodnia (np. boże cielo), tylko normalny dzień Dobre sale weselne terminy sobotnie mają zajęte na wiele lat do przodu, może zamiast czekać 4 lata lepiej zorganizowac wszystko np. w czwartek? Myślicie, że dla gości byłby to duży problem? Oczywiście wszyscy odpowiednio wczesniej zostaliby o tak nietypowej dacie poinformowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zależy od stopnia zażyłości. Na ślub przyjaciółki czy siostry chętnie wzięłabym urlop na czwartek i piątek. Ale tam, gdzie pojawienie się na ślubie i weselu byłoby bardziej grzecznością z mojej strony, to raczej bym sobie odpuściła. Obecnie już samo przyjmowanie zaproszeń na wesela jest niedogodnością i wiąże się ze sporymi kosztami, a tu jeszcze urlop trzeba brać. Mniej wypasionej sali wybrać nie możesz? Chyba nie miejscówka jest tego dnia najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam ślub w piątek. Odmówiły 4 osoby. 2 z za granicy, 2 miejscowe ale odmowa była z powodu niezwiązanego z terminem. Ale fakt, że to był piątek a nie czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×