Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaskoczenie

Polecane posty

Gość gość

Postanowiliśmy z chłopakiem wybrać się do swingers klubu . Mamy po 18 lat i chcieliśmy zobaczyć jak to tam wygląda.Ależ było nasze zdziwienie jak w tym samym pokoju spotkaliśmy na wielkim łóżku zabawiającą się w dużej grupie panów i pań naszą nauczycielkę polskiego . Chciałam zapytać bywalców takich klubów czy często spotykacie tam jakichś znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda była jak wsza kaszle z takim zawodem pojechałaby do innego miasta koniotrzepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:59 pojechała do innego bo u nas nie ma takiego klubu pajacu .Każdy ma jakiś zwód albo lekarz albo albo kasjerka kierowca autobusu itp co to za róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Renata
mieszkamy w małej miejscowości jeżdzimy do takiego klubu ponad 40 km od kilku lat przynajmniej raz w miesiącu. Z tej samej miejscowości spotkaliśmy tam kolegę z szkoły podstawowej i to nie ze swoją żoną byłą dziewczynę męża oraz sąsiadów zza płota oraz kilku innych znajomych i każdy mówi że nie spodziewał by się akurat tych osób tam spotkać . Jeżdżą tam wszyscy nauczyciele lekarze sprzątaczki strażacy policjanci elektrycy prowadzący działalność gospodarczą po prostu każdy kto chce się dobrze zabawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z żoną spotkaliśmy moją siostrę z szwagrem ale było zdziwienie akurat siorka była w użyciu z dwoma jeden w buźce drugi w cipci przywitałem się ale gadka nam nie szła tylko drinki trochę rozluźniły niestety skwasiło to imprezę teraz jak się spotykamy to nie gadamy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywamy czasami z żoną w takich klubach też tam spotkaliśmy kilka znanych nam osób np panią dyrektor przedszkola zabawiającą się z kilkoma panami dla którego moja firma robi usługi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tą nauczycielką był młody Albert Einstein...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem co za idioc***iszą że nauczycielka nie może być w swingers klubie tam nie pytają o zawód jaki się wykonuje i wpuszczają wszystkich . Ja na przykład zdradzam męża na biurku w szkole a jak mam okienko to seks z kochankiem w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie dziwię że nauczycielka dziwię się że tylko że nie poszukała gdzieś miejsca bardziej oddalonego od własnego miejsca zamieszkania bo 40 km to tak jakby to robiła pod własnymi drzwiami wiadomo przecież że takie miejsca to magnes dla małolatów już niby dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to każdy musiał by jeżdzić na drugi koniec polski ci z południa na północ i odwrotnie a jak wszyscy pojadą tam to i tak się spotkają nie ma takiej reguły my znajomych spotkaliśmy w Egipcie jadąc na wycieczkę a mieszkaliśmy w innych hotelach. Po szkole to jej prywatne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym się przeszedł w takie miejsce, ale trochę się wstydzę, bo mój członek nie jest zbyt imponujący. Znacie jakieś metody na powiększenie? Tylko takie sero sprawdzone. Tutaj znalazłem trochę informacji na temat różnych tabletek http://pamietnikseksocholika.pl/tabletki-na-powiekszanie-penisa-ktore-najskuteczniejsze Ale sam nie wiem czy to pomaga... Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×