Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawa w prostytutkę

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś dała się na coś takiego namówić? Ja przedłużyłam imprezę w hotelu. Mam teraz dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię się bawić z moją wybranką w granie różnych ról ale nie w prostytutkę. Psychologowie i seksuologowie akurat też ostrzegają przed taką zabawą gdy własnej partnerce płaci się za seks i robi to tak jak z prostytutką bo bardzo właśnie trudno przekroczyć granice między zabawą a traktowaniem własnej partnerki jak prostytutki albo odwrotnie partnera jak klienta. Zaciera się granica. Istnieje lista ról których dlatego nie powinno się w seksie odgrywać i chyba ta rola właśnie jest taka. Nie znaczy to, że nie uprawiamy seksu w hotelu albo nie idziemy do hotelu na seks ale nigdy partner nie płaci mi za seks nawet jeśli jest to tylko forma zabawy. Sam seks w hotelu nie traktujemy tego jako zabawy w prostytutkę. Być może odczuwasz to właśnie jako zatarcie granic i dlatego się tak czujesz. Jeśli tak, to przedyskutuj z partnerem i nigdy już się tak nie baw w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona tylko przebiera sie za prostytutke mie to strasznie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz tak się z chłopakiem zabawia. Podczas domówki było kilka par i ustaliłam z chłopakiem że znienacka spyta który by chciał się ze mną bzykać. Byliśmy w szoku bo cała piątka chłopaków się zgłosiła. A przy tym zrobiło sie zamieszanie bo ich dziewczyny chciały wszystkie odejść. Po dluższej rozmowie przekonali je i zmieniono na orgię w kilka par gdzie wszyscy brali udział. Ale to dziewczyny wybierały z ktorym chcą sie bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja dałam się na to namówić przez niemal obcych kolegów z kursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×