Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z czego bierze sie ta ozieblosc seksualna?

Polecane posty

Gość gość

Pamietam, ze od zawsze lubilam przytulanie itd ale tak jak moje kolezanki przechodzily szal macicy, tak ja nic. Mi macanki wystarczaly. Potem sie zakochalam i ta chec jakos naturalnie przyszla, mialam niecale 18 lat, ale z chwila rozstania znowu nie czulam potrzeby seksu dla seksu, nawet ta ochota na macanki mi przeszla, przez dlugi czas nikt mi sie nie podobal, chyba ze 4 lata nic. Teraz mam 24, a ja wciaz mam takie samo podejscie. Nie krepuje mnie ani moje cialo, ani seks sam w sobie,jednak nie czuje potrzeby , zawsze to facet probuje mnie podejsc a ja nic, mnie drazni mysl ze znowu bede musiala to robic, to nie tak ze sie do czegos zmuszam bo jestem dosc spontaniczna i robie to na co akurat mam ochote, Jak stwierdze ze chce a potem mi sie odwidzi to sie wycofuje albo jak mi sie nie chce nic robic to leze po prostu, a czasami jest na odwrot. Chodzi o psychike- po prostu nie mam ochoty a ja od zawsze bylam taka, ze nie potrafilam sie do czegos zmusic. Musze sie napic albo miec wyjatkowy nastroj zeby isc do lozka nawet z chlopakiem ktorego kocham.Przeraza mnie to,bo wiem, ze jesli bede miala stalego faceta to seks bedzie nieunikniony, a czy ktos mi sie spodoba tak jak byly to watpie, znowu jak mu nie dam to bedzie szukal na boku a ja na pewno na to nie pozwole, z drugiej strony co sie dziwic.Nie wiem z czego to moze wynikac, przeciez to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam juz 17 i podczas macanek sie podniecalam i robilam mokra i mialam ochote na wiecej. A brzydzisz sie seksu? Mialas kiedys orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wg Ciebie samej jesteś atrakcyjna seksualnie? Masz aktualnie jakiegoś chłopaka? Czy Twój były potrafił Cię zaspokoić i jak długo byłaś z nim w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałaś: "Nie krepuje mnie ani moje cialo, ani seks sam w sobie,jednak nie czuje potrzeby , zawsze to facet probuje mnie podejsc a ja nic, mnie drazni mysl ze znowu bede musiala to robic, to nie tak ze sie do czegos zmuszam bo jestem dosc spontaniczna i robie to na co akurat mam ochote, Jak stwierdze ze chce a potem mi sie odwidzi to sie wycofuje albo jak mi sie nie chce nic robic to leze po prostu, a czasami jest na odwrot" terapeuci seksualni zalecają w takiej sytuacji tzw. "trening masturbacyjny". Nawet jak nie masz ochoty po prostu spróbuj masować łechtaczkę. Postaraj się osiągnąć orgazm. Może się nie udać za pierwszym razem ale na pewno w końcu się uda. Postaraj się fantazjować w trakcie masturbacji. To powinno pomóc ci się otworzyć na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
mozliwe że masz obnizone llibido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×