Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uwaga na zboczonych ginekologów

Polecane posty

Gość gość

Ginekolog zgwałcił pacjentkę? Kobiety ostrzegały się przed nim w internecie Małgorzata Moczulska 19.02.2017 AKTUALIZACJA: 20.02.2017 13:27 Dlatego zawsze podczas badania czy zabiegu powinna być osoba najbliższa do ktorej mamy prawo. Gdy wyprasza osobę bliska to zboczeniec ginekolog i powinno wyjść razem z osobą bliska i zlozyc skargę na zboczonego gina bo nie on decyduje o intymnosvi i osobie bliskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś zboczona kobieta popisze na mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zboczencu " zg****il to hu..." to nie patologia lecz obrona przed zgwalceniem przez obecność partnera to patologia.? Ty jesteś jednym z tych zboczonych ginekologów skoro ich chronisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zg****il to hu..." x skąd to cytat? x obecność partnera to patologia.? Ty jesteś jednym z tych zboczonych ginekologów skoro ich chronisz x a jak się partner podjara widokiem jego palców w Twojej cipce i Cię obydwoje zgwałcą? co mi wtedy napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego przy badaniach powinna w gabinecie być zawsze pielęgniarka. Tu nawet nie chodzi o gwałt, ale choćby nieodpowiednie badanie piersi, czy głupie teksty. Przy drugiej osobie zawsze jest inaczej. Nie jestem za tym by do ginekologa chodził mój partner. Uważam, że to nie jest miejsce dla niego chyba że mamy badanie usg w ciąży. Jednak badanie ginekologiczne to badanie intymne. Wiem zaraz ktoś wyskoczy że to osoba bliska i taka intymność nie powinna nikogo krępować. Nie chodzi o skrępowanie, poprostu pewne rzeczy powinny być zachowane dla siebie. Ale pielęgniarki powinny przy lekarzach być. I to nie tylko u ginekologów. Ja chodzę do lekarza specjalności, która kompletnie nie wymaga rozbierania się nawet z bluzki a pielęgniarka jest. Czasem wykonują jakieś ludziom zabiegi więc po to ale to zawsze inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przy pielęgniarce nie rozbiorę. a troszkę nie rozumiem podejrzewania faceta ginekologa o niestosowne zachowanie. a same pieszczoy podczas każdej penetracji każdej pacjentki są dla wszystkich normalne dlatego w tym zakłamanym świecie rozbiorę się wyłącznie przed lekarzem kobietą zamężną (prawdopodobieństwo, że to lesba znika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pieszczoty podczas penetracji przy badaniu? O czym ty piszesz kobieto? To nie chodzi o podejrzewanie każdego lekarza o zboczenia, tylko o to że taki może się jednak trafić. Nikt w swoim cv lub ogłoszeniu nie zamieszcza informacji że jest zboczeńcem. Nie wiem co masz do pielęgniarek. Jak ci pupę w szpitalu podciera albo cewnik zakłada to jest ok? Pielęgniarka to jak lekarz, też wiele widziała. Poza tym nie chodzi o to by patrzyła na ciebie na fotelu, tylko by była w gabinecie. Przecież może stać z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken durna pało ;-) łyknęłaś jak młody pelikan :-D Ten zjep od ginekologów to stary, wieloletni troll-onanista na ERO :-D ostatnio pisze jako kobieta. Bardzo często wpieprza sie w różne tematy i zasrywa swoimi zboczonymi elaboratami o tym, że facet zawsze powinien być ze swoją kobietą przy badaniu pipy u ginekologa, bo to oswaja z seksem grupowym. Nadaje jeszcze że w seksie najlepsza jest wymiana partnerów. Pisze bardzo charakterystycznie i charakterystycznie sadzi orty i inne byki. Nie gadaj z nim, bo tylko dojarmiasz zjepa, który tarmosi skórę pod swoje wpisy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*dokarmiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.08 TO TY JESTEŚ JEDNYM Z TYCH ZBOCZONYCH GINEKOLOGÓW BO O TEJ GODZINIE MASZ DYŻUR 05.08 WIĘC ZBOKU ROZUMIEM CIĘ ŻE JEST NIEKORZYSTNA OBECNOŚĆ MĘŻA PRZY BADANIU BO CI TO PRZESZKADZA NIE MOŻESZ WTEDY GWALCIĆ. NIE LICZY SIE KTO PISZE LECZ CO PISZE ZBOCZEŃCU A GWAŁTÓW JEST MNÓSTWO PODCZAS BADAŃ GINEKOLOGICZNYCH CIPKI TYLKO WSTYDZĄ SIE PRZYZNAĆ PACJENTKI JA TA ..... Ginekolog ZGWAŁCIŁ swoją pacjentkę? Skandal w Świdnicy (woj. dolnośląskie) 20.02.2017, godz. 11:03Polska foto: / SHUTTERSTOCK 67-letni ginekolog ze Świdnicy jest podejrzany o podanie pacjentce leku znieczulającego, który spowodował, że nie była w stanie postawić oporu, gdy ten doprowadzał do stosunku. Oprócz tego prowadził gabinet mimo zakazu sądowego i wyłudzał świadczenia z NFZ. W świdnickim sądzie właśnie ruszył proces w jego sprawie. Andrzej Z., 67-letni ginekolog został oskarżony o wykorzystanie seksualne swojej pacjentki, oszustwa, wyłudzenia, prowadzenie praktyki lekarskiej mimo zakazu sądowego oraz wyłudzenia świadczeń z NFZ. Od wielu lat nie cieszył się dobrą opinią - w internecie kobiety wzajemnie się przed nim ostrzegały. - Lekarz podał kobiecie lek, który sprawił, że nie mogła się bronić. Nie była to pigułka gwałtu, ale silny lek znieczulający. Po jego podaniu kobieta nie była w stanie stawić oporu, gdy lekarz doprowadził ją do stosunku płciowego - tak śledczy przestawiają najpoważniejszy zarzut w rozmowie z portalem polskatimes.pl. Oprócz tego, Andrzej Z. prowadził swój gabinet mimo zakazu sądowego, a także usłyszał zarzut co najmniej sześciu wyłudzeń z Narodowego Funduszu zdrowia. - Podejrzany pomimo zakazu przyjmował pacjentki w ramach prywatnej praktyki lekarskiej, jednocześnie m.in. nakłaniając kilka z nich do przerwania ciąży z naruszeniem przepisów ustawy - informują osoby, pracujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I TERAZ MAM 100% PEWNOŚĆ! Debil od Ginekologa i wymiany partnerów to ktoś z redakcji!!! :-O Trolli celowo tak upierdliwie aby napędzić nowe wpisy! Dowód? Nikt ze zwykłych użytkowników nie moze napisać tyle zdań caps-lockiem. Głupiemu Petrovowi, jak napisze wiecej z dużych, to mu automatycznie zmienia na małe, dlatego potem edytuje, a ten chooy walnął cały akapit Capsem. Nie mam więcej pytań! Widać że radakcja prowadzi tu ohydne gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiszcie w Google " ginekolog zgwałcił pacjentkę " takie sa fakty a nie wypociny debila wyżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to niektóre dziewczyny tak często chodzą na badanie pipki by im dobrze zrobił. Ja chodzę raz na trzy lata do kobiety ginekolog i radzę innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie chodzę do facetów ginekologów bo to ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj boisz sie ze swojego ci wlozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam takich obaw. Jadę z mezem 80 km i zawsze przy badaniu jest mąż i pomagal przy porodach. Nie wyobrazam sobie by na mnie czekal w poczekalni! Ja należę do męża on do mnie rowniez ubezpiecza mnie przed zbokiem ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym zawodzie sa g****iciele i nalezy sie zabezpieczac unukajac sytuacji by niebyc sam na sam z osobami plci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to wina zacofanych pacjentek bo Mamy Prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu i gdy wyprasza ginekolog osobę bliską z badan czy zabiegów to zboczeniec i należy nagrać odmowę i odejść. Złożyć skargę w Izbie Lekarskiej jak złożyć pozew odszkodowawczy do sądu! Gdy zostaniemy same może się skończyć tak zabieg czy badanie. ..."Co za bydlak! Zamiast pomagać pacjentkom, ginekolog Piotr P. usypiał je i gwałcił. Tak było w przypadku 24-letniej Joanny*. Kiedy podczas zabiegu wybudziła się z narkozy, z przerażeniem stwierdziła, że lekarz... penetruje ją swoim penisem!" Pacjent ma prawo do stanowienia o sobie chyba że to jest szpital psychiatryczny wtedy nie! !!!!!!!!! Często partnerki są zacofane i wstydzą sie partnera podczas badsn a calkiem obcego faceta ginekologa czasem z bocznego nie ciemnota!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.38 ty jesteś zboczonym ginekologiem chodzenie z chłopakiem czy mezem na badanie krocza to patologia? To bociany przynoszą dzieci debilu i zboku!? Obecność w cywilizowanych państwach to norma gdyż nie ma prawa być sam na sam ginekolog z pacjentom jest zawsze osoba bliska a gdy jej brak jest położna! Tylko w zacofanej Polsce jest średniowiecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz byl raz ze mna na wiz u gin.jak bylam w ciazy.chodzilo o plec dziecka.gin nie robil zadn probl.jednak maz wyszedl podczas wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomyśleć, że takie coś jak autor tego tematu żyje sobie wśród nas, że to może być twój sąsiad. Patrząc po stylu wypowiedzi, używanych zwrotach oraz na to, jak zajadle reaguje na każdą krytykę lub wypowiedź niezgodną z jego skrzywionym światopoglądem to gościu ma srogo potentegowane pod deklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.10 czy jesteś jednym z tych zboczuchów ginekologów. Temat jest ważny a nie kto go pisze. 01.01 to jest również twój wpis i nie jesteś kobietą. A poco miał wychodzić? Zachecasz by były same z ginekologiem bo wtedy mają pole do popisu i bezkarności. Nigdy bym nie poszła do faceta ginekologa sama a gdyby wupraszał mężem odeszła bym razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To odchodź. Tylko najpierw trzeba mieć tego męża. A z tego co wiem małżeństwa osób tej samej płci są w Polsce nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępy łbie odnosi się do zgwałceń i molestowań przez ginekologów a nie kto pisze temat! Jest prawdopodobne że bronisz przyczułka zboczonych ginekologów! Jaki masz w tym interes bo jesteś zboczonym ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam zboczony ma prawo c***alca wsadzić w pochwę po to jest lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×