Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malkontentommowienie

Laptop do 4 tys pomóżcie

Polecane posty

Witam, prosze pomozcie wybrac laptopa. Cena do 4 tys. Glownie korzystam z exela, worda i potrzebny mi naped dvd. Nie mam wielkich wymagan ale chce w koncu dobrego laptopa, a nie takie za 1000 zl, ktore po pol roku sie zacinaja. Fajnie gdyby mial ekran dotykowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym miała coś polecać to zdecydowanie ten model https://www.al.to/p/384858-notebook-laptop-156-dell-inspiron-5570-i7-8550u-8g-256-win10-r530-fhd.html bo oczywiście mieści się w ramach cenowych, ma czterordzeniowy procesor i7, nagrywarkę DVD, 15,6" matowy ekran FullHD, świetna baterię która trzyma naprawdę długo i Windows 10. Laptop jest bardzo szybki, płynnie działa a przy tym jest naprawdę solidny tak więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chefterka87 bardzo dziekuje za polecenie. Dokładnie nad tym sie zastanawialam przegladajac neta. Zawachalam sie, gdy przeczytalam ze teraz juz dell produkuje "jednorazowki"...hmm... ale ile ludzi tyle opini. Polecaja jeszcze MSI.... ktos, cos? Ale wtedy bez ekranu dotykowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A określisz jakieś większe wymagania? Wybór jest ogromny, wszystko zalezy czego potrzebujesz i do czego będzie głównie wykorzystywany. Sprawdziłabym np. Yoga 520-14IKB - konwertowalny ultrabook dostępny np. w sferisie, Dell Inspiron 15 5567 czy Lenovo Legion Y520-15IKBN ( sprzęt typowo do gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Jeszcze nie kupilam ale juz wiem czego chce. Bedzie to dell albo msi. Na pewno 17` bo chcemy ogladac filmy. i7 siodmej lub osmej generacji. Do gier przydalby sie jeszcze gtx ale przy dellu nie ma wtedy napedu wiec pewnie gtx odpuscimy, bo MSI nie podoba mi sie wizualnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo można skorzystać sie z pożyczki, na spokojnie ją splacać i korzystać z nowego laptopa! Nie musisz oszędzać https://kredytoff.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefanka_Zonka
ja ostatnio kupilam macbooka air:) jest cudowny. w zyciu bym nie mogla sobie na niego pozwolic, ale wygralam 750 zl w ankiecie media expert na zakupy i nagle okazalo sie, ze ta cena tak nie boli...;) on nie ma napedu dvd, ale mozna kupic taki specjalny sprzecik do tego zeby odtwarzal dvd na kompie..albo kupic macbooka pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lenovo legion? On co prawda pod gaming bardziej stworzony, ale jak będziesz tylko office'a używac itp. to będzie żył i żył:) No i zawsze dla odstresowania można w wiedźmina 3 popykac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość który legion? Bo jest kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No do 4 tysi,to raczej y520. Natomiast ja pewnie bym dołożył do y720 (ale to dlatego, że dużo gram:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym się to 520 od 720 różni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenieSenne_
ja proponuje sie przejsc do media expert, tam spoko doradzają jak ktos nie ma jakichs sprecyzowanych wymagan, nakieruja cie jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
y720 jest mocniejszy najogólniej mówiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabryka
ja kupilm genialnego dell w media expert. cudowny sprzęt, intuicyjny i lekki:) kazdemu moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delle są bardzo fajne, mój mąż kupował della w sferisie a ja mam hpka i też sobie chwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachur
mogę polecić Lenovo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×