Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2.5latka do żłobka czy do przedszkola?

Polecane posty

Gość gość

Jak uważacie co lepsze? Żłobek czy przedszkole? Moja ma prawie dwa lata i chodzi do żłobka, uwielbia panie i dzieci, opieka jest świetna, mają fajne zajęcia. Niestety żłobek jest mały i chciałam od września wysłać do przedszkola z dużym placem zabaw, no i byłoby państwowe, więc 350zł taniej. Ale tutaj się świetnie czuje. Czy ktoś posłał 2.5 latkę do przedszkola? Czy lepiej zostawić w żłobku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy bardziej zadowoleni ze żłobka i ja i syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze do przedszkola. Co za pytanie. Dziecko ma isc do przodu a nie cofac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tez do przedszkola poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci do 6 roku życia powinny być przy matce, każdy psycholog wam powie, że dzieciom potrzebna STAŁA obecność matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Pani wyżej, bez komentarza :/. Jeśli chodzi o żłobek to jest tam grupa Maluszków poniżej 3l i Starszaków: 3latków i 4latków. Część zajęć razem część osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta do 18 siedźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 2.5 latek został w żłobku. Wszystko zależy od tego czy dziecko jest gotowe. My mieliśmy problem z wołaniem potrzeb chociaż chodził bez pieluchy i problemy z mową. Do przedszkola pisałam jak miał 3.5. Myślę że słuszna decyzja. Tak ze musisz sama wiedzieć czy dziecko jest gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×