Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość246

Brak gości ze strony Pana młodego

Polecane posty

Gość Gość246

Witam, sytuacja wygląda tak, że z mojej strony czyli Pani młodej na drugi dzień wesela przychodzą prawie wszyscy goście. Natomiast że strony mojego narzeczonego tylko jego rodzice, powodów jest dużo, rodzice z nikim nie utrzymują kontaktów, są skloceni że wszystkimi, dziadkowie nie przychodzą z wiadomych względów, starsze osoby. Ale nie pojawi się nawet rodzeństwo młodego. Dla gości Pana młodego ma być przeznaczony jeden stolik w pierwszy dzień, a w drugi będą siedzieć tam tylko rodzice? Jak to wszystko ogarnąć? Napewno dziwnie będzie wyglądało że stół na 30 osób zamienia się w stół dla dwóch osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na drugi dzień niech rodzice się przysiada do Twojej rodziny :) już problem rozwiązany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestaw stoły na drugi dzień i ani w pierwszym dniu ani w drugim nie układaj winietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na trzeci kto przychodzi? Ile to trwa, tydzień? Miesiąc? Rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie dziwi ,że poprawiny i rodziny jeszcze nie zintegrowane -siedzą jak poslowie w sejmie na wyznaczonych pozycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji nie stosuje się winietek, każdy siada, tam gdzie chce. Bo chyba korzystniej będzie, jeśli rodziny się same po prostu wymieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×