Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przetrwać wypowiedzenie

Polecane posty

Gość gość

Mam dosyć swojej pracy, a właściwie bałaganu tu panującego, braku zarządzania, ogólnie chaosu tu panującego. Przez wiele lat czułem się tu dobrze, ale obecnie wszystkie negatywne cechy mojego zakładu pracy się nasiliły. Zdecydowałem się wypowiedzieć umowę, jednak mam umowę na czas nieokreślony, w związku z czym muszę tu jeszcze tkwić 3,5 miesiąca. Niestety mój szef nie zgadza się na moje wcześniejsze odejście. Codziennie jak tu przychodzę to dosłownie chce mi się płakać z bezsilności nad tym wszystkim co się tu dzieje i z samej niechęci do tego co robię. Nie mam ani podstaw, ani nie jestem na tyle bezczelny żeby iść na zwolnienie lekarskie. Jak przeżyć te 3,5 miesiąca i nie wykończyć się psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yops pożyczki
Ratunek dla finansów w nagłych kłopotach - http://ratunek.com.pl/pozyczka-pozabankowa-bez-bik.php Pożyczki pozabankowe online, szybkie pożyczki pozabankowe przez internet, chwilówki online, chwilówki przez internet, oraz pożyczki pozabankowe i chwilówki bez sprawdzania baz dłużników BIK BIG KRD ERIF, a także chwilówki i pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń o dochodach. Sprawdź - pożyczka pozabankowa bez bik i krd, pożyczka pozabankowa online, pożyczka pozabankowa przez internet, pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń, szybka pożyczka pozabankowa, pożyczki pozabankowe bez bik i krd, pożyczki pozabankowe online, pożyczki pozabankowe przez internet - http://ratunek.com.pl/pozyczka-pozabankowa-bez-bik.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stary temat, ale ludzie pewnie zaglądają. Żeby przetrwać musisz zacisnąć zęby. Myśl o tym, że niedługo odejdziesz i każdy dzień przybliża Cię do tej chwili. Albo odwrotnie- postaraj się nie myśleć o tym i zapomnieć, że w ogóle jesteś na wypowiedzeniu. Dzięki temu oszczędzisz sobie bólu psychicznego. Obecnie też jestem w podobnej sytuacji choć przesiedzieć muszę miesiąc. Nie jest to łatwe, ale trzeba przez to przejść. Rób tylko to co musisz, resztę spraw rób na odwal się i byle do końca. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×