Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatuaże ma patologia

Kobieta z tatuażami to dla mnie ohyda i odpad społeczny

Polecane posty

Gość tatuaże ma patologia

zahacza nawet o patologie, omijam kobiety z tatuażami, nigdy bym do takiej nie zagadał a jakbym zobaczył później że ma tatuaże to bym momentalnie odciął kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche przesadzasz, ja osobiscie tez nie lubie tatuazy, nie mam i faceci z tatuazami mi sie nie podobaja, zwlaszcza jak maja pol ciala wytatuowanego.,jak to wyglada? tragedia co ludzie z soba robia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo tu nie interesuje, co sądzisz o ludziach z tatuażami. Idź zająć się własnym życiem, zamiast usiłować wszczynać idiotyczne g*noburze :) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że jestem dla ciebie ohydą i odpadem. Przynajmniej nigdy nie będę musiała zawierać z tobą bliższej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
mi córka tylko raz dla zabawy nakleiła taki malutki klejący na szyję to go musiałam zdrapać bo mi przeszkadzał,nie lubię tatuaży.Z kolei koleżanka na studiach ma na nadgarstku i jej to pasuje.ja osobiście nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:47 < --------------------------- Napisał odpad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś patologią, nic więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 01:47 < --------------------------- Napisał odpad. Zgłoś popatrz w lustro tępa cípo, tatuaże dawniej robili więźniom aby łatwo ich rozpoznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko je/bani degeneraci i umysłowo chorzy "zdobią" swoje ciało tym gównem, trzeba być zdrowo je/bniętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:54 Tatuaże dobrze zrobione mogą zdobić. Impotencja, degeneracja umysłowa, podły charakter i wewnętrzna brzydota - jak w twoim przypadku to naprawdę coś znacznie gorszego malutki człowieczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahaha :D dobre ale popieram patologia i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś choroba umysłowa w twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:46 Jesteś psychologiem, psychiatrą albo chociaż lekarzem innej specjalności? Więc zamknij ryj pokrako intelektualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Moonlight_
Patologia i odpad to takie durne komentarze i ocenianie ludzi po wyglądzie. Podziwiam za tę umiejętność i zastanawiam się jak można w ogóle oceniać ludzi po wyglądzie, tatuażach, ubiorze itd. Dla mnie to takie puste, wredne i świadczy tylko o osobach które takie głupoty wypisują. Mam dwa tatuaże i tak naprawdę to mało mnie interesuje co uważa na mój temat jakiś zakompleksiony i nawiedzony Januszek lub Grażynka co nawet nie zamienili ze mną słowa. Współczuję niektórym że najważniejszym problemem dla nich jest czy ktoś ma tatuaże czy nie. To indywidualna sprawa każdego z nas i jeśli ktoś ma ochotę to niech sobie zrobi tyle tatuaży ile chce. To nie świadczy o tym jakim jest człowiekiem. Ja mam dwa małe tatuaże z których jestem zadowolona i nie czuję się odpadem społecznym jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestem psychiatrą
gość wczoraj ludzie z tatuażami to dno społeczne i ludzie z kompleksami, odpady odpadów, niżej upada tylko kur/wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydło idzie na rzeź
_Moonlight_ dziś ryja se jeszcze przekuj i pipke bo to takie "modne", co za tępa pała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologia sama się niszczy
ludzie z tatuażami przeważnie popełniają samobójstwa, taki ich marny koniec i wcale ich nie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truć patologie jak szczury
_Moonlight_ dziś bredzisz jak psychicznie chora bo nią jesteś, idź ćpać może to cie dobije i będzie z tobą spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety pobazgrane tatuażami po ciele wyglądają tragicznie. Gdy widzę ujawniające rozbudowane do absurdu malunki na ich ciałach, stracę ochotę na te znajomości. Unikam towarzystwa takich "dzieł sztuki", zbyt dołujący to widok - niczym podkreślane flamastrami kolumny greckie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpad odpada ocenia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy są ozdobieni tatuażami jak nie przymierzając garaże i różne rudery grafiti. Laski lecą na facetów całych w tatuażach, to mogą też podziwiać taką sztukę na własnym ciele, dlaczego nie? Niektórzy mają głupie napisy po chińsku, to jest obciachowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz akurat wygląd jest jednym z kryteriów oceny człowieka ..jak ktoś przyjdzie do pracy w obrzyganej kiecce a nazajutrz ponownie to co -nie będzie podlegała ocenie z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaże szpecą, ale żeby z tego powodu nazywać kogoś ohydą i odpadem społecznym, to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_Moonlight_ dziś Patologia i odpad to takie durne komentarze i ocenianie ludzi po wyglądzie. Podziwiam za tę umiejętność i zastanawiam się jak można w ogóle oceniać ludzi po wyglądzie, tatuażach, ubiorze itd x nie zgadzam sie z autorem, bo rozni ludzie nosza tatuaze, ja nie, ale w sumie temat mi wisi. Ale co do powyzszego stwierdzenia- o ile nie mozna ludzi oceniac np po wzroscie czy kolorze skory, oczu,( bo to od nich niezalezne) o tyle ubior ( jesli sie nie jest w przymusowej sytuacji noszenia lub nienoszenia czegoś ) a tym bardziej tatuazy swiadczy o czlowieku, o jego guście - ktory jednym sie podoba, drugim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marszcząca się starzejąca skóra pokryta tatuażem wygląda cudownie szczególnie u kobiet ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być wyjątkowo ułomny żeby oceniać człowieka po wyglądzie. Parę lat temu poznałam pewnego starszego pana na stacji benzynowej. Wyglądał jak bezdomny. Miał tatuaże. Posiadał jednak kartę kredytową i nie wyrażał się jak kloszard. Ale do autora- pustaka nic nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta choroba u góry
najlepsze tępe pipy to te co tatułują sobie stały makijaż na mordzie, to już absolutne dno dna nawet dla tatuaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.15 chcesz czy nie chcesz zawsze zanim z kims nie porozmawiasz oceniasz go po wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co ty bredzisz? Większość ludzi ocenia innych właśnie PO WYGLĄDZIE, szczególnie kobiety facetów, jaja sobie robisz tą propagangą idealnego świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ludzie oceniający innych po wyglądzie to ułomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×