Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość weroni

Strój na basen

Polecane posty

Gość gość
nie dajecie pójść spać, to znaczy co mam robić, mam po prostu nadzieję, że będzie sam na sam, pewnie rano skoczę i dalej samo wyjdzie. Przecież nie powieszę sobie kartki z instrukcją. Jak ktoś ma pomysł, to do rana. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz masz się rozebrać:) tak dla treningu , czy potrafisz cokolwiek zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie jeszcze nie założyłam koszulki nocnej, jestem rozebrana, trening zaliczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba wieszać kartki z instrukcja, a w saunie trzeba być nago i tylko z ręcznikiem na którym się leży nago a nie tak jak w większości w Polsce w kostiumach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem nago? to załóż jeszcze szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba normalne, że nie w saunie siedzi się na ręczniku i jest się nago. Pa, Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę spałą w szpilka, będę jutro przy komie o 7, chcesz poczarować to jutro. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a będziesz jutro w tych szpilkach? i super seksy stroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jeszcze opowiesz czy maja być tylko białe pończochy i ilu ma ich być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:32 - jutro ubiorę się tak jak mi napiszesz, o ile będę miała takie ubrania 22:35 - nie wiem, to sen, chyba kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zwykle kombinuje ze strojem ;p Glownym kryterium jest towarzystwo z ktorym jestem... I to jak dobrze mnie znaja ;p Z ludzmi ktorych znam wybieram raczej szorty... A to dlatego ze "pod nimi" hmmm nie do konca mi wszystko uroslo jak u innych chlopcow, dajac dosc wyrazisty kontrast do reszty ciala ;p i to najczesciej wlasnie przy okazji wody, basenu, morza, trzeba uwazac ile chce sie pokazac i komu... Stety niestety z doswiadczenia powiem ze 99% Kobiet "odruchowo" zwraca uwage na "wybrzuszenia" i co ciekawe przecietniaki jak migawki foto, sie nie licza ;) za to u mnie od malego (hehe mlodego) po takim trafieniu dziela sie info jak dobrym newsem dookola... Teraz juz wrecz to lubie ale bywalo ze obca mi dziewczyna "przypadkiem zlapala za recznik", kiedys na publicznej pelnej ludzi plazy "moja wlasna dziewczyna" dla zabawy ;) jak gadalem z jej siostra ta mala suka zaszla z tylu i sciagnela mi spodenki do kostek, a siostra oczywiscie z wrzaskiem jak huj ze haha i ze jestem taki malenki ze po co mi majtki ;/ wpadla na mnie i je poprostu zabrala... Myslicie ze ktos dal recznik? Bylo minelo, troche chore ;p ale teraz nawet mnie to podnieca wiec stosuje kapielowki bezszwowe ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, rozmówcy z wieczora obecni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pociąg na basen odjechał, selfiaczka dla was zrobiłam, ale nie było nikogo o umówionym czasie, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wstaje o 7 rano w wolna sobotę? Jak tam basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gdzie to selfi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na basen dla dziewczyny wydaje się chyba najsensowniejszy strój jednoczęściowy a na plażę bikini albo jeśli potrafi się na to odważyć topless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbować w większym gronie spróbować z nieznajomym tak spontanicznie któraś spróbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie wyszło, ale nad tym pracuje, lub przynajmniej fantazjuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
Na basen to normalny, a na plaze to bardziej skapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmelaa
Na basen można też coś bardziej sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość samanta
na basen to można bardzo i tka się jest w wodzie, a potem szybko do szatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plaze to mozna micro string zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś takie trochę zdzirowate jak dla mnie, nadal uważam, że transparentne są fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weroni
gratuluję odwagi na plażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośću
kupiłaś ten strój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćweroni
a który mam kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co piszesz to nie wiem do końca do czego ci ten strój potrzebny, czy do sypialni czy na basen? jeśli na basen to bierz któryś z tych kolorowych co na poczatku proponowałaś. dużo zależy od twojej figury, nie zawsze takie stroje będą leżały ładnie na kobiecie, musisz dopasować do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my z koleżanką kupiłyśmy sobie takie https://pl.aliexpress.com/item/Plus-Size-Sexy-Kobiety-Ice-Silk-Przepuszczalno-Jeden-Kawa-ek-stroje-k-pielowe-Backless-Bodysuit-Przezroczyste/32833654568.html?spm=a2g17.search0104.3.166.4dad7d2e0pqsxG&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_5_10152_5711320_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10696_10084_5722520_10083_10618_10304_10307_10301_5711220_10059_5722620_5722920_308_5722720_5722820_100031_10103_10624_10623_10622_10621_10620%2Csearchweb201603_36%2CppcSwitch_5&algo_expid=fdddbf50-1c43-4d34-9500-831cf450819d-23&algo_pvid=fdddbf50-1c43-4d34-9500-831cf450819d&transAbTest=ae803_1&priceBeautifyAB=0 i pojechałyśmy do tatralandi na Słowacje i było fajnie tam nie robią problemów ani zbytnia się nie gapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już kupiłam ze stringami i monokini nowe wyjścia na słoneczko w nowych strojach aż się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×