Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

mam 25lat i 3,5mln zł oszczędności

Polecane posty

Gość gość

mało czy dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahah. a co jeszcze się dziś śniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam jeża ze skrzydłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ożenisz się z mną? mam dobry stosunek do takiej ilości pieniędzy, a ładny może jesteś, jak tak to ja się piszę co się bedziesz marnował... nie żebym się nawrzucał, ale zastanów się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedużo jak by mniał 36,6 to byłby milirderem i mógłby stawiać namiot na własnej wyspie, a tak korzysta tylko z jednej palmy 🙂 to co to za bogacz, anie dojechać, anie dopłynąć, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niie no jak se kupi szwedzki hotel to bendzie miał w nim szwedzkom kuchnie - to jasne że kuchnia na dole no bo gdzie na ogrodach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje że taki milioner czy tam szczebel wyżejjj miliardej to nnie jest normalny człowek on zawsze bedzie szukał inwestycji i zwrotu poniesionych wkładów 😉 czy jakoś tak. ani pogadać ani nie ma o czym on o swoim a inny o niczym to nie jest płaszczyzna do porozumienia 🙂 do łózka można od biedy żeby się windą przejechać z dołu na taras i uj z tego... ja tam wolę boazerię i malczewskiego oglądać w muzeum 😉 albo w necie 🙂 czuję się wtedy hot, i trendy 🙂 czy każdy musi mieć dużo? chyba nie i dobrze ...eheheh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o cholera ... chyba się przekonałam ( eheheh ) podstawisz?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne. ja się czuję milionerką ponieważ mam pracę, jestem w stanie sama  się utrzymać, nie liczę na milionera dolarowego czy światowego z dewidentą, deficytem, czy defilibratorem 🙂  po kiego grzyba mi by było to wszystko  - niech martwi się ten co ma i co z tym zrobi ja mam boazerię _P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty jesteś po prostu zakochany _0 masz rację to bogactwo bezcenne - tylko patrząc w lustro musisz znaleść jeszcze obiekt tej Miłości, oprócz miłości Własnej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no czekaj a te kawalerki można budować w the sims4 🙂 ? kurde z tym wynajmem to masz łeb coś jak w tym srebrnym filmie fabularnym sliver czy jakuś tak 🙂 on też był deweloperem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×