Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mieszkanie z ogródkiem

Polecane posty

Gość gość

Mieszka ktoś w mieszkaniu z ogródkiem? Rozważam zakup ok. 50 metrowego mieszkania ze 100-metrowym ogródkiem. Dwa piętra będą wyżej, okolica spokojna, nie ma w pobliżu żadnych ulic. Interesują mnie koszty utrzymania ogrodu - podlewanie, koszenie. I wszelkie inne uwagi, ale od ludzi, którzy faktycznie mieszkali lub mieszkają w takim mieszkaniu, a nie tylko sądzą, że sąsiad może mi rzucać kiepy na głowę i sikać. Bo wiem, że może, ale to raczej skrajne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 metrowy ogródek ogarniesz sama a koszt podlewania czy sadzenia kwiatów chyba majątku nie kosztuje tylko pytanie czy ci góry sąsiedzi nie beda smiecic to blok wiec wsxystko jest możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak się trafi wariat, to różnie może być, ale nade mną byłyby tylko dwa mieszkania. Jakoś tego się nie obawiam za bardzo. Bardziej podlewania tej trawy - przeczytałam, że metr trawnika potrzebuje ok. 5l wody za jednym podlewaniem. To latem zrobi się spory koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy trawnik podlewalem w życiu . A tak trawa sam żyła. I żyje już z 10 lat. Ja dwa i ktoś tam dwa przy ogromnych upalach i suszy. A tak deszcz wystarczył. Zależy jeszcze jaka trawa jakie nawilżenie jaka lokalizacja etc. Możesz zawsze do ogrodu deszczowe zbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnego doświadczenie w pracy w ogrodzie. Chciałabym tam posiać trawę, postawić jakąś altankę, leżaki i generalnie dużo się nie narobić. Może jeszcze posadzić jakieś drzewko. Jakby deszcz wystarczył trawie, to by było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy o jaki ogródek chodzi i o okolice. Jeśli nie ma dostępu do okien i ogrodzony jest cały budynek to super, grill, leżakowanie itd. Trzeba pomyśleć o wysokim ogrodzeniu dla ciekawskich ale na mniejszych osiedlach, spokojnych myśle ze nie będzie takiego dużego problemu. Jeśli jest to kawalek i od innej strony ludzie mogą pukać w okna to już gorsza sprawa 😉 

https://homly.to/artykuly/mieszkanie-z-ogrodkiem-czy-warto-je-kupic

Polecam na pewno stronę, znajduje się tutaj artykuł z opisem zalet i wad takiego rozwiazania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×