Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopaki do wzięcia dalsze losy

Polecane posty

Gość gość

Czy wie ktoś może co się dzieje z bohaterami Chłopaków do wzięcia Panem Stasiem erotomanem ,jego synem muminem Andrzejem,co u Wojtka i Oli,Franka (maj nejm is Franek) Bandziorka,Supermario, Miśka tego rudego???ostatnio słyszałam że Rysiek ciężka ręka nie jest z Asia, ciekawa jestem co u bohaterow poprzednich sezonów bo Andelkow starych obleśnych pijusów i Pączusiów o ustach jak zdefiniowana truskawa i wyglądzie pedofila nie wspomne,ma ktoś też informacje o pani Teresce?? Chętnie wysłałabym kobiecinie komplet kubków,jakaś paczkę żywnościową,nawet meble kuchenne nie potrzebne mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co u Kampia,i jego siostry??? Albo u pana Jacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie smieszyl ten Pączuś łypa i postura Starego zboczeńca ,osiągniecie życiowe - posiadanie auta i uważa że jest partia jak arystokracja angielska, Gumis to burak,na poczatku niby taki samotny itd a bardzo hamsko traktowal Aśke,coś na fb czytalam ze podnosil rękę na nią i tu jest pies pogrzebany ze i jeden i drugi to psychole i dlatego nie mogą znaleźć nikogo, Supermario, Wojtek byli fajni a Ci nowi to tragedia, bardzo żal mi Napoleona,taki fajny chlopak i zniszczył go alkohol i samotność, na poczatku programu wesoły ogolony, a pod koniec pod wpływem,brudny opowiadający o izbie wytrzeźwień szkoda że nikt nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bandziorek to przypadek beznadziejny,wydaje mi się dalej jest sam, Elvis był taki depresyjny,hitem była Aniela i Jaruś,i te Anieli piosenki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety takie losy starych kawalerów na wsi. Jesli maja prace, to ich jakos trzyma, chociaz czesto sa alkoholikami. Ale gorzej kiedy brak zajęcia, sa na utrzymaniu rodziców, piją. Albo zapijaja sie na smierć, Albo zamrażają gdzies pijani, albo samobójstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie śmieszą wymagania owych panów, nie wszyscy ale np. Robert, Bandziorek,Mariuszek od karciar, Andelek, Franek itd szukaja atrakcyjnej, pracujacej,młodej,najlepiej dziewicy,żeby nie leciała na kasę (której i tak nie mają)-,sami bez pracy na utrzymaniu rodziców, mieszkający w totalnym syfie,niedomyci,bez zębów,naduzywajacy alkoholu,tragedia i jeszcze ten tekst ze jak kobiete znajdą to się zmienią, zamiast ogarnąć w tych chatach,poszukać roboty,ogolic się i porządnie wyszorowac wszystko włącznie z dooopa i zębami,śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasio podobno ma kobite a nie występuje bo kasy chciał dużo i go nie wzieli, ciekawe co u supermario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam tylko tyle, że niby Aśka jest z Ryśkiem, tylko, że to ona za nim lata, jeździ do więzienia, nawet załatwiła spotkanie na seks. Napoleon w grudniu zmarł (na zawał). Ale faktycznie telewizja powinna pokazać , co u innych bohaterów, np. czy taki ten Bogdan, co znał się z Ryśkiem i szukał dziewczyny "ze swojej półki", co u Stasia i tego jego gapowatego syna Andrzeja, u Wojtka i Oli, Kampia i jego siostry. A tak w ogóle to śmieszą mnie te ich wymagania, młoda, piękn, zgrabna i powabna, pracująca i chyba musiałaby mieć coś nie po kolei w głowie, żeby się z nimi wiązać, jak na przykład z tym Frankiem, co chciałby mieć "osiemnastkę", a w chałupie "syf , kiła i mogiła", zero szafek, wszystko w reklamówkach i wisi na gwoździu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś czytałam ze pan Franek jest chory ma problemy z nogami od tego brudu w którym żyje ma jakieś rany na nogach,co do miśka to ta jego była i bratowa napisały na fb jak wyglądało jego życie naprawdę,ma padaczkę alkoholowa,pił mieszał wódkę z lekami i wylądował w szpitalu,sam kazał jej oddać pierścionek,chce dostać rentę z tego tytułu,bo pracować mu się nie chce, co z ryśkiem i Aśką niewiem, bo strasznie mnie drażni oglądanie jego patologicznej łypy,i tej jego lochy żerujacej na starszej kobiecie, Pro po pani Teresy to ona ma 3 córki które oddała kiedyś do domu dziecka, jedna z nich pisała na stronie serialu ze Teresa i Rysiek są leniwi,chciałam kobiecinie zrobić zakupy ale nie będę kArmić Ryśka i jego lampucery,do roboty,ciekawa jestem co u kampia i jego barbie siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubiłam supermario,wojtka,stasia Starego erotomana i jego kawkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryży misiek próbował zgwałcił swoją BABCIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzkaaa30
Pani Aniela był a fajna (chciałabym miec taką babkę w rodzine lub jako sasiadkę) i jej syn takze nie byl z lumpow.Jarek ma robote i wlasne socjalne mieszkanie.Nawet jakis skuter kupił...Alkoholikiem chyba nie jest ale co mnie przerażą.ZAWSZE jest taki zamulony,nieprzytomny,nieogarniety,naćpany czy co??? Jestem pewna ze gdyby nie jego pryszcze znalazłby jakąś prostą dziewczynę.(facet z wyplatą i wlasnym M to jest kąsek). Stary oblesny dziadek (50+) ktory żyje w drewnianej chatce ,wszystko mial w reklamówkach,marzył o 18 stce to jakiś nawiedzony pedofil.:) Mario ktory sam wychowuje synka...hmm...Mam wrazenie ze myslenie sprawia mu ból.I ze on jest na poziomie mentalnnym swojego 6 letniego synka. Bandziorek wywyłouje u mnie odrazę.Brudny,niemodny,zacofany,agresywny,tak strasznie nerwowy gosc.Jąka sie strasznie,paznokcie obryza...fuuj.Wydaje mi sie ze ma niezdrowe relacje ze swoja mamą i on ją terrozyzuje w tej drewnianej chaupce. Gumis wzioł babkę z 2ką dzieci...do siebie.No niech mu sie szczesci jesli uczucie jest prawdziwie a nie udawane na ekranie. jednak ciut mi sie wydaje ze Ona duzo ryzykuje ,Bo to jego dom,on tam rządzi i jednak on jest panem na włosciach i Ona ma sie podporzadkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumiś to kawał buca,już nie jest z tą Asią,podobno przez to że bywał agresywny, a Jaruś nie jest naćpany tylko upośledzony,cierpi na fas,przez picie szanownej mamusi w ciąży,ja bym nie chciała mieć nic wspólnego z taką wulgarna i patologiczna babą co Anielcia, zajęta facetami oddała Jarusia do domu dziecka, nawet na święta wolała towarzystwo kolejnego gacha niż syna (on jej to wypomnial w którymś z odcinków) Poza tym baba śpiewa że swedzi ją cytryna a syna pyta czy jego dziewczyna ma duże wymiona,wstyd i patologia,że nie wspomnę o tym jak na poczatku ciągle narzekala że z nią mieszka bo nie może uprawiać seksu,a kiedy dostał mieszkanie codziennie przylazila i mu doope truła, straszna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet na portalach plotkarskich piszą że misiek pobił i próbował zgwałcic swoją babcie,mam nadzieję że nic poważnego się kobiecinie nie stało,a zboczenca posadza na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś od Anielki...

...moim zdaniem ma FAS, chorobę która powoduje picie alkoholu przez ciężarną matkę, to jest jedyny powód tej choroby. Ewentualne picie przez ojca nie powoduje tej choroby... 

Jeśli ktoś jest ciekawy niech sobie zobaczy objawy FAS i porówna do Jarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie lubię pani Anieli. Prostackie i wulgarne zachowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też jestem ciekawa ich dalszych losów. Wie ktoś coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobak02

Jaruś ma konto na YT  , trzeba wpisać   Chłopak do Wziecia


ostatnio ktos mu daje do sprzedania rzeczy różnek,telefony,konsole,gry itp, pewnie kradzione, i jarek  oferuje to przez filmy na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rufus

Mam pytanie. Skąd wy bierzecie tych gości. Tak zajechanych i przechlanych. Marzy im sie kobieta. Oni nie widzą jak wyglądają. Syf, brud i ubóstwo. Mam wrażenie że większość z nich ma coś z deklem nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rufus

Mam wrażenie ze producenci tego programu wykorzystują ludzi z grupą, niepełnosprawnych za pare groszy żeby nagrać sobie program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Czytałem kiedyś oficjalne info producentów programu. Mieli wstępny pomysł i jeździli po Polsce "zbierać materiały". Wszystko zaczęło się od Bandziorka i pewnie dlatego on jest od samego początku aż do teraz w programie. W pewnej wsi zaczepili grupę "chłopaków" piwkujących pod sklepem. Poszła rozmowa... Jednym z nich był właśnie Bandziorek... "spodobała" im się jego gadka o swoich marzeniach, o poznaniu dziewczyny itd. (te teksty wszyscy już znamy z programu ;-) ). Poszli tym tropem i szukali dalej, później dali info o możliwości zgłaszania się do programu. No i tak to wszystko ruszyło... 

Efekty widzimy na ekranie już wiele sezonów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek
2 godziny temu, Gość Rufus napisał:

Mam wrażenie ze producenci tego programu wykorzystują ludzi z grupą, niepełnosprawnych za pare groszy żeby nagrać sobie program.

A propos tego co napisałeś... Producenci opisywali jak to wygląda jeśli chodzi o kasę, bo było do nich dużo zarzutów po śmierci Napoleona. Otóż oni bohaterom programu nie płacą. Na przykładzie Napoleona opowiadali, że jemu np. kupili telefon komórkowy, żeby mieć z nim kontakt i żeby sam mógł dzwonić czy pisać do "poznanych dziewczyn". Zdarzyło się też, że kiedy do niego przyjechali na nagranie, to dali mu przysłowiowe "parę złotych" na podstawowe zakupy, bo akurat nie miał pracy i nie miał co jeść. 

Tak więc widzisz, występy w programie "Chłopaki do wzięcia" są jak występy w teledyskach u Donatana... w ramach promocji własnej osoby 😉😅🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobak

Jarek taki sztywny jak robot, nowe odcinki są na ipla,   jak nie działają wam w przeglądarce to trzeba pobrać aplikacje,w nej działa wszystko.    Ja też sam tak jak oni,ale nigdy bym nie poszedł do takiego programu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001

Te dziewczyny też są podstawione co dzwonią do nich, jak nuda w programie to proszą  losową osobę żeby zadzwoniła i pogadała z nimi,płacą jej jakieś drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

moja szczotka https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_TVE4rGVD4aPqQEWzAxFnwf0HcYgcyhS3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzioba1

Nagrody za wypelnianie ankiet,przychodzą one na e mail po jakims czasie od wypelnienia profilu na stronie,  nagrody od 100 pkt , http://panelariadna.pl/register?ref=987665004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×