Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie szanuję mojej synowej. Nawet głupiej pomidorówki nie potrafi zrobić.

Polecane posty

Gość gość

Naprawdę staram się jak mogę, ale moja synowa to po prostu kwintesencja głupoty tego młodego pokolenia. Oczywiście wszystko wie najlepiej, moich rad nie słucha, wszystko przeczytała w internecie i wie lepiej...Tak wiem, zaraz mi napiszecie, że mam się nie wtrącać, ale żal mi po prostu mojego syna i wnuka i jak ktoś mnie pyta o zdanie, to nie zamierzam milczeć! Naprawdę jestem taktowna, ale synowa nie słucha tego co do niej mówię, więc postanowiłam przestać się kontrolować i mówię otwarcie, co o niej sądze. Ostatnio zaprosili nas na obiad, synowa dumna z siebie, wszyscy zachwalają jakie pyszne, a ja powiedziałam, że czym się tu zachwycać skoro pomidorowa jest z koncentratu a nie ze świeżych pomidorów. Poza tym taka niby super gospodyni z niej, kurze powycierane na pokaz a już firany dosłownie ŻÓŁTE i jak jej to wytknęłam to wielce obrażona...Ręce mi opadają, zapraszam do siebie wnuka jak najczęściej, żeby z tą głupią babą jak najmniej czasu spędzało...tak, możecie mnie obrażać, ale może chociaż niektórzy z was zrozumieją o co mi chodzi i że mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×