Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kwiaty dla kobiety

Polecane posty

Gość gość

Witam. Pytanie skierowane do kobiet. Aktualnie uczęszczam na kurs tańca, na którym poznałem fajną dziewczynę, a zarazem partnerkę. Fajnie nam się tańczy i się doskonale rozumiemy i dogadujemy. Zostało jeszcze kilka lekcji i na ostatniej planuję jej kupić jakiś skromny bukiecik, aby po prostu jej podziękować. Nie wykluczam opcji, że coś z tego może być. Jakie kwiaty chciałybyście dostać (o ile byście chciały) w takiej sytuacji. Skoro mowa o kursie tańca to dobrym pomysłem było by zaproszenie kobiety do klubu, aby zweryfikować, to co się nauczyliśmy, przy okazji dobrze się bawiąc (bukiecik na ostatnich zajęciach). Co o tym sądzicie? Jak Wy byście zareagowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiaty to bardzo fajny pomysł. Ja osobiście bardzo lubię frezje. Mogą też być drobne różyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy ile macie lat. Myślę że bezpieczna to będzie jedna duża ładnie przyozdobiona róża. Bo bukiet na lekcji tańca chyba by mnie krępował. A taka różyczka nie jest przytłaczająca, a gest miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To młodzi jak 19 lat. Nie wiem z jakiej kategorii jest ta twoja wybranka, ale ja np. Lubię takie małe bukieciki np. Konwalii. Z takiego bym się ucieszyła nawet będąc w swoim wieku :). Ale teraz nie czas na takie kwiatki. Ta róża będzie ok. Taki bukiet frezji to zaraz mi się z imieninami cioci kojarzą lub końcem roku. Chyba, że jedna przyozdobiona frezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×