Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Naturalne farby do włosów.

Polecane posty

Gość gość

Poradźcie jakiś naturalny sposób na pokrycie siwizny. Niestety henna niewiele pomogła, tyle, ze odżywiła włosy. No i problem w tym, ze ja potrzebuje blondów a nie ciemnych kolorów. Czy są jakieś naturalne sposoby czy farby ? Czy można coś zrobić w domu czy w salonie fryzjerskim. A jak w salonie to czy znacie jakiś w Warszawie, który ma taka ofertę w cenie akceptowalnej dla przeciętnego człowieka ? Nigdy nie farbowałam włosów i nie chce ich niszczyć chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inoa od loreala jest bez amoniaku ona jest bezkonkurencyjna, lepsza od castingow czy colortouch welli . henna nie odzywia, ona oblepia wlos tak naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga292
Też o takich farbach słyszałam.Zresztą znalazłam całą gamę kosmetyków w tym kosmetyków do włosów i farb do włosów z Indii - https://www.himalayaherbs.pl/ . Cenowo też są bardzo przystępne więc ponoszę niewielkie ryzyko gdyby nie przypadły mi do gustu.Jak tak w telewizji patrzy się na kobiety z Indii to co jak co ale włosy mają cudowne, więc chyba doświadczenie w tym zakresie producenci kosmetyków mają chyba spore, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
nie znam takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość108
Za takie pieniądze to warto spróbować - niewielkie ryzyko, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może podrzuci ktoś coś jeszcze oprócz henny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kilka razy farbowałam włosy farbą, która jest produkowana na bazie ekstraktów roślinnych. Kilka miesięcy temu poleciła mi ją pani w aptece (mieszkam w Warszawie, mogę dać namiary gdzie kupiłam). Farba nazywa się Color&Soin i można farbować nią też siwe włosy (sama mam już kilka). Nie podrażnia mi skóry głowy, nie wypadają mi po niej bardziej włosy, nie ma też substancji zapachowych, więc to kolejny powód dla którego ryzyko alergii jest niskie. Warto jednak sprawdzić na stronie Color&Soin jaki jest skład poszczególnych farb, żeby nie okazało się, że jednak na coś jesteśmy uczulone. Jeśli szukacie farby bez amoniaku, to myślę, że powinna się wam spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym spróbowała z jakąś farbą z linii cameleo. Osobiście używam Cameleo Omega, ale wiem, że mają też naturalne farby ziołowe. To bardzo dobra firma, więc na pewno będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Napisz gdzie można dostać tę farbę Color&Soin, bo nie widziałam jej albo nie zwróciłam uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie farby co je można dostać w aptece? Wydaje mi sie, że w ziko są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne farby fryzjerskie nie zawierają amoniaku, np. Revlon z hologramem. W salonie gdzie chodzę mi właśnie tę farbę nakładają, nawet nie śmierdzi i nie niszczy włosów a siwe ładnie pokrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemiczne farby niszczą włosy, nawet jeśli mają napisane na opakowaniu, że nie. Nie wierzcie producentom, czytajcie składy. Amoniak to nie jedyny taki zły składnik. A Color&Soin dostaniesz w większości aptek. Sprawdź sobie na ich stronie: http://www.colorsoin.pl/lista_aptek.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje ta farba? Nie ma ceny na stronie apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny możesz sobie sprawdzić na stronie apteki DOZ. Tam Color&Soin są wycenione. Niestety nie mogę wkleić bezpośredniego linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też farbowałam Color&Soin. Jedna z fajniejszych farb jakie używałam:) przede wszystkim nie śmierdzi :O pachnie ziołowo, potem włosy dają trawą :D ale efekt super jest i włosy nie są zniszczone. Tylko lepiej trzymać dłużej chwile niż producent zaleca, wtedy wyjdzie bardziej intensywny kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×