Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaręczyny

Polecane posty

Gość gość

Przed nami poinformowanie rodziców żeśmy się zaręczyli. Moi rodzice a zwłaszcza mama są trochę staroświeccy i wiem że takie zwykłe mamo zaręczyliśmy się to będzie za mało dla niej. Myślałam o objedzie ale nie wiem czy to wypada jak to zorganizować. Co ma mój szanowny narzeczony przynieść? Kogo zaprosić?Rodzeństwo też zapraszać? Jego rodziców też zaprosić? Czy rodziców narzeczonego poinformować osobno? Ja wiem że to dla ludzi młodych to zbyteczne wydawanie kasy i bezsensowne zawracanie głowy ale dla moich rodziców to bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś było tak, że przychodziło się do domu rodziców narzeczonej i narzzeczony mówi że chciałby prosić rodziców o rękę córki Jak lubią takie staroswieckie cyrki to spodoba im się coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o czymś takim myślałam ale wydaje mi się że przydałaby się jeszcze jakaś oprawa coś podać do jedzenie do picia czy jego rodziców też zaprosić i nasze rodzeństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkacie razem? Moim zdaniem odswiętny obiad u was w domu na który zostaną zaproszeni jedni i drudzy rodzice to spoko pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mieszkamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może restauracja zaprosić naszych rodziców. A rodzeństwo? jeśli wezmę pod uwagę rodzeństwo to z mojej strony dojdzie 3,5 osoby (młodszy siostrzeniec jest w fazie zjadana mamy ;) a z jego strony dojdzie 4 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie te czasy, totalna głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że nie te czasy ale takie hmmm jak no nazwać może obyczaje są ważne dla moich rodziców a oni są ważni dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×