Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

23 tyg zakupy dla dziecka mąż uważa że to za wcześnie

Polecane posty

Gość gość

No i na co czekać? Starszej córce właśnie nakupiłam ubrań -50 -70 % taniej. Poszłam na dział małych chłopców mąż na mnie z buzia ze chyba oszalałam słucham? Wkurzyłam się i wyszłam. Po za tym boli mnie już trochę brzuch mimo tego że nie dzwogalam zakupów tylko mąż. Wgl jakoś mi ciężko w tej ciazy brzuch mam duży a do maja daleko. Ok on będzie chodził sam i wszystko będzie kupował za 100% body po 15 zł w smaku były. Chciałam kombinezon taki żary za 70 zł normalnie ponad grubo 100zl czapka 15 normalnie 35. Na jesień kupie za 150 plus czapka 35 bo przecież nas stać! Jak by teraz nie mogła kupić dużo taniej. Czy wy czekacie na ostatnią chwilę z zakupami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powedz mu że wg zaleceń położnych torba do szpitala musi być spakowana mniej wiecej w 30 tyg bo potem juz wszystko może się zdarzyc w każdej chwili możesz zacząć rodzic.a wiadomo ze przy zakupach do szpitala można zacząć kompletowac wyprawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci kombinezon na maj ? Poza tym jak to mąż z własnej kieszeni płaci to ja bym miała gdzieś ile na to wyda. Skoro jest mądrzejszy to niech robi po swojemu a ty się twardo trzymaj listy zakupów ile czego potrzebujesz. A na przyszłą zimę nie ma co kupować czapek i kombinezonow bo jeszcze nie raz będą wyprzedaże. Skup się na tym co potrzebne od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w jaki sposób mu to wytłumaczyć. Musisz przekonać go do tych promocji. My w raz z narzeczonym zaczęliśmy zakupy jak tylko dowiedzieliśmy się o ciąży od pierwszych tygodni ale łapiąc tylko promocje, np smoczki do butelek tomme tippee po 1 zł gdzie normalnie kosztują ponad 15 zł, wkładki laktacyjne dwa razy tańsze. Powoli sobie zbieramy i zaoszczędzimy na wyprawce pewnie wiele pieniędzy. Obecnie jestem w 15 tc i gdybyśmy znali tylko płeć to byśmy korzystali z obecnych promocji ale niestety nie chcemy kupować ubranek byle jakich oby na obydwoje pasowało. Koleżanka wyżej ma rację, powiedz mu o tym, że wyprawkę trzeba szykować wcześniej bo możesz urodzić wcześniaka a może się też zdarzyć tak, że w końcu będziesz bardzo zmęczona i nie będziesz dała rady wyjść z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko moim zdaniem dobrze robisz. Przezorny zawsze ubezpieczony! Mozesz mezowi powtórzyć:) i powiedz mu tez o tych cenach. Ze Ty jestes gospodarna i rozumiesz ze ciezko zarabia sie pieniadze i wlasnie dlatego chcesz juz kupowac bo sa wyprzedaze i jest taniej a jak on tego nie rozumie to potem bedzie placil 100% ceny wiec jak chce:D tak mu powiedz to moze zajarzy hehe:) ja rodzilam w tamtym roku w maju rowniez jak Ty a pokoj dla dziecka mialam zrobiony w lutym(poskrecane łóżeczko, przewijak itd.) I powoli kompletowałam sobie ubranka:) no i w lutym mialam zamowiony juz wózek (i tak odebralam dopiero w polowie marca trzeba bylo czekac) dlatego wlasnie warto szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 23 tyg ciazy i mam juz mnostwo rzeczy dla synka. obkupilam sie na promocjach, nawet ciuchy na rok i poltora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zrozumiał.2 tylko szkoda że mnie brzych boli nie twardnieje, ale jakoś boli juz na dziś daje spokój. Na maj kombinezon nie jest mi potrzebny ale na przyszłą zimę juz tak ;) córce juz kupiłam ubrania na jesień. Zawsze ubieramy się na wyprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 26tc i mam już prawie wszystkie ubranka, łóżeczko, część kosmetyków, matę, karuzele i huśtawke. Wszystko kupowałam na wyprzedażach bo to okazja;) później nie będę miała siły już teraz mi ciężko bo ciągle złe się czuje a jakbym miała czekać do 30tc albo zdać się na męża to chyba bym z torbami poszła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli płeć w 23tc jest na 100% pewna można powoli kompletować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ach no tak, bo przecież nie ma innych kolorów jak różowy i niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wylądowałam w szpitalu w 26 tygodniu i już z niego nie wyszłam, syna urodziłam w 32 tygodniu. I nie miałam nic! Bo właśnie z każdej strony słyszałam, że jeszcze za wcześnie, żeby jeszcze poczekać...I głupia posłuchałam. W trakcie mojego pobytu wyprawkę kompletowal mąż z moją mamą :-( jedynie wózek mogłam sobie wybrać jak wyszliśmy ze szpitala. W drugiej ciąży za to nauczona doswiadczeniem, zaczęłam robić zakupy, zaraz po tym, jak poznałam płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziecko znajomej urodziło się martwe w 29 tygodniu. Pępowina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam bardzo wcześnie, nie mogłam się powstrzymać. :-) Ale mój mąż nie miał nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×