Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruda kaasiaa

obcisłe jeansy

Polecane posty

Gość ruda kaasiaa

mam dość atletyczną budowę i się zastanawiam czy jeśli kupię sobie mocno obcisłe rureczki to będę w ogóle dobrze wyglądać. po przymierzeniu spodni siostry ona mi odradzała ale ja się dobrze w nich czułam. jak to wygląda z perspektywy osób trzecich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziomka
ja tam na twoim miejscu nie przyglądałabym się na innych tylko kupowała co wygodnie ci się nosi. piszesz że dobrze się czułaś w tym no to jak jeszcze mogłaś się ruszać w sensie jakiegoś schylania itd że nie ograniczały ci ruchów no to kupuj i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawleczkaodpuszki
durne jest że sklepy internetowe niektóre przywożą sobie na stan tylko jakieś standardowe rozmiary i kilka popularnych modeli. ja dwa razy trafiłam tak że czekałam prawie 10 dni na wysyłkę w ogóle bo trzeba było u kogoś dowieźć coś co zamawiam, a później jeszcze czas dostarczenia jej do mnie. od tamtej pory tylko kupuje jak spodnie to w spodniowym - takie sklepy zawsze mają wszystko na stanie. zamawiałam trzykrotnie w https://fabrykajeansow.pl/ dwa razy dla siebie, raz dla koleżanki i czy to zwykły rozmiar czy ponadstandard - był od ręki ładnie wysyłany. tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastoka
o ten sklep to dobry pomysł, droga autorko zajrzyj tam - przy takim wyborze na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. oni dokładnie mają każdą parę pomierzoną to będziesz widziałą gdzie może być za obcisło, gdzie akurat. a przy takim wyborze wzorów to idzie wybrać nawet największej marudzie jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×