Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kate20

Ślub i wesele 2020

Polecane posty

Gość bladka

terminy faktycznie sa odlegle ale mysle ze warto poczekac, w koncu to taki jedyny dzien w zyciu wiec musi byc pieknie i warto miec ta wymarzona sale, nam sie udalo zarezerwowac termin w Karczmie Kujawskiej w Inowroclawiu, piekne miejsce, bardzo nam zalezalo na dobrej lokalizacji i zeby dalo sie gdzies gosci przenocowac a tam maja noclegi, sala piekna, stylowa, nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

terminy faktycznie sa odlegle ale mysle ze warto poczekac, w koncu to taki jedyny dzien w zyciu wiec musi byc pieknie i warto miec ta wymarzona sale, nam sie udalo zarezerwowac termin w Karczmie Kujawskiej w Inowroclawiu, piekne miejsce, bardzo nam zalezalo na dobrej lokalizacji i zeby dalo sie gdzies gosci przenocowac a tam maja noclegi, sala piekna, stylowa, nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

myśleliście już o jakiś atrakcjach? Może zespół speedbar? oni świetnie sie zapowiadają, dają genialne show i do tego robią cocktaile, świetna jest przy nich zabawa. Dodatkowo to sa mistrzowie polski europy i v-ce mistrzowie swiata 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avi

Ja zdecydowałam się na kreację Violi Piekut 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
9 godzin temu, Gość Avi napisał:

Ja zdecydowałam się na kreację Violi Piekut 🙂

W którym z jej salonów byłaś, na pradze czy w centrum? Biorę ślub dopiero w 2022 i trochę mnie onieśmielają salony ...en ślubnych, więc jakbyś mogła mi opowiedzieć o czy miałaś już wybrany model, czy dopiero panie z obsługi pomogły ci wybrać idealną suknie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje wesele?
Słyszałam różne opinie na temat organizacji wesel.
Jedni mówią, że poniżej 100 000 zł nie ma co marzyć o przyjęciu na 100 osób.
Znalazłam artykuł:


https://www.finansowysilacz.pl/ile-kosztuje-wesele/


koszty przedstawione tutaj są znacznie niższe.
Czy to realne do osiągnięcia?
Dużo chyba zależy od lokalizacji i terminu.
Co sądzicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie koszta wesel są teraz przerażające, miałam ślub jakiś czas temu i szukałam już o wiele wcześniej wszystich ważniejszych punktów w dobrej cenie. Np. Zamiast zespołu postawiłam na DJ Hasco, naprawdę ma dobre ceny i bardzo bogatą ofertę różnych atrakcji dla gości. Jestem zadowolona z tego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesele jak wesele, nie ważne jakim kosztem liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a z DJ'em Tomkiem masz ją zagwarantowaną na 100% W oferowanych przez niego atrakcjach z pewnością znajdziesz nie jedną dla Siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o winietki, zaproszenia i koperty to polecam Amelia Wedding - mają naprawdę świetne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amelia wedding na plus. Zamawiałem tam w tajemnicy przed żoną i sama nie mogła uwierzyć że udało się ogarnąć takie piękne zaproszenia 😄 polecam ich na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, że jest tu taki wątek, sama miałam brać ślub w 2020, ale ze względu na wiadomą sytuację go odwołałam. Serce mi pęka, bo miała już masę rzeczy załatwionych, kamerzystę, kapele, nawet znalazłam odpowiednią sale w Hotelu Biały Dom w Czerwionce, a nie było łatwo ją znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten rok jest paskudny za równo dla nowożeńców jak i dla DJ'ów, orkiestr, fotografów ślubnych, restauracji itd...Wszystko wskazuje na to ze za chwile będzie kolejny lockdown na wszelkie imprezy okolicznościowe. Jako DJ na imprezy zastanawiam się czy w ogóle przyszły rok nie będzie kontynuacją tego całego korona cyrku, który się toczy od marca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2020 o 15:17, wirowski napisał:

Polecam także AW. Nawet gdy musieliśmy zmieniać datę wesela przez COVID to nie było problemu ze zwrotem i wydrukowaniem nowych. Super podejście

Chodzi o Amelia Wedding.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×