Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aged24

Zamierzam żyć całe życie bez seksu

Polecane posty

Gość Aged24

Zamierzam do końca życia nie uprawiać seksu. Ktoś zamierza podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to co w takim razie będziesz uprawiać? Kukurydzę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś stara panna dziewica to nie widzę w tym priblemu zeb y żyć w czystości. Jeśli jednak miałam długoletniego partnera to znając smak seksu będzie Ci to brakować: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aged24
Nie, nigdy nie próbowałam. Mam 24 lata i już dla mnie za późno. Czy to jednak może mieć jakieś negatywne skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za późno to będzie jak będziesz miała 60 lat i ci wyschnie źródełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtkiniespadną
skutki uboczne braku seksu to - agresja, depresja, frustracja, nerwica, samobójstwo, chyba że kupisz sobie wibro to dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znam kobiety 60 + które cieszą się niesamowitym seksem,więc nie generalizuj z tym wyschniętym zródełkiem :) Tak samo facet 60cio letni moze cieszyć się sprawnością seksualną,jak 40sto latek moze muec problemy z potencją. Życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się skąd w TV zatrzęsienie reklam z podprogiem: czy konar płonie i dlaczego nie :D Co z Wami, Panowie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym płonie, innym nie płonie. Nie ma reguly Zuchwała. Moj płonie oj płonie, ale to zasluga mojej kobiety ;) Potrafi rozkręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu Ci na pewno zazdrości i mam nadzieję, że ona, jako przymusowy odbiorca tych reklam; nie łypie na Ciebie podejrzliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może wstąp do jakiegoś zakonu ? wikt i opierunek gratis do końca życia , jak już seksu rezygnujesz to czemu nie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrzęsienie reklam jest różnych specyfikow :) Czy wszędobylska reklama Acardu oznacza, ze wszyscy mają problemy z sercem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie było inne Panowie: Skąd akurat taki napór na tego rodzaje specyfiki, konary itd. Co jest grane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuchwała nie ma za wiele mądrego do napisania, ale swoje pięć groszy musi wpiertolic :D Ma faceta,ktoremu konar nie płonie i pozostało jej tylko wrzucać linki z muzyką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pierwsza wyskoczyłas z odpowiedzią nie na temat :O Typowo kobiece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze. Skoro te tabletki kosztują 30 zł za 2 szt. To w tym wypadku masz jeszcze jakieś pytania Zuchwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tego nie rozumie. To zgorzkniała i sfrustrowana baba bo jej facetowi konar nie płonie. Nawet wiem dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Wald, wyczerpałeś me pytania i zaspokoiłeś ciekawość na amen, rozumiem. Jest popyt, jest podaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ona tego nie rozumie. To zgorzkniała i sfrustrowana baba bo jej facetowi konar nie płonie. Nawet wiem dlaczego X Żryj gruz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj reklamowac trzeba to na co nie ma popytu Zuchwala. Zlosliwa i glupia jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna bzdurę teraz posadziłeś... Widać, że z reklamą masz tyle styczności co c***ismo ze spółdzielni powie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aged24
Wracając do tematu-jakoś nie chce mi się wierzyć, że brak seksu wpływa negatywnie na zdrowie. Są przecież ludzie, którzy całe życie bez tego żyją i nic się nie dzieje, tzw. aseksualiści, stanowią 1% społeczeństwa. Bez jedzenia, picia, się umiera, bez seksu się nie umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aged24 poczytaj o Choroba wdowia, zespół pięciu objawów lub choroba Kehrera - w ten sposób określa się zaburzenie seksualne występujące tylko u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aged24
Teoretycznie mogłabym uprawiać seks od osiągnięcia wieku 18 lat, czyli od sześciu lat od osiągnięcia dojrzałości fizycznej, nieprzerwanie nie uprawiam seksu i jakoś mnie żadne objawy tych chorób, zaburzeń, nie dotknęły. Nic takiego nie odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Ja zmierzam... ale w przeciwnym kierunku. ;) :D Nie moja sprawa, ale co spowodowało taką decyzję. Z ciekawości pytam, bo to jakieś dla mnie nie naturalne. Nie tyle brak potrzeby uprawiania seksu a fakt rozgłaszanie swojego przypadku i decyzji całemu światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aged24
Ludzie gorsze rzeczy na tym forum. Kto, tak jak ja, żyje całkowicie bez seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×