Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinarafal

Jak przekonac rodzicow do zgody na slub i wesele

Polecane posty

Gość Karolinarafal

W tym roku zostałam narzeczoną. Przyjęłam oświadczyny w noc studniówkową. Od razu po powrocie z balu, bo nocowaliśmy u mnie i moich rodziców po wsypaniu się oznajmiliśmy cudowną nowine rodzicom. Pogratulowali chociaż byli w szoku. Ale z Rafałem jesteśmy razem od początku gimnazjum. Teraz zaczęliśmy rozmawiać z rodzicami o dacie i planach. Chcielibyśmy w te wakacje lub we wrześniu wziąć ślub. Pomysł ten całkowicie neguja rodzice. Na poczatku gratulowali a teraz zmienili zdanie o 180 stopni. Mowia ze nie maja nic przeciwko Rafalowi i naszej milosci ale zebysmy zaczekali chociaz 3 lata. Ja zebym skupila sie na nauce itd. Tylko ze ja sie dobrze ucze i wiem ze mature zdam bez problemu. W studiach malzenstwo mi nie przeszkodzi. Jak przekonac rodzicow zeby pomogli nam bo kesli chcemy w tym roku to zostalo malo czasu i musimy sie sprezyc. Szukac sali zespolu bo z terminami moze byc ciezko. Nigdy nie bylam zla uczennica wiec nie powinni czepiac sie ze zawale mature przez planowanie slubu. Wcale to noe musi byc noc hucznego. Nawet wolalabym skromne zeby duzo kasy nie pochlonelo. Ale fakt rodzice musieliby troche dolozyc. W 2013 siostra soe hajtala i jej problemow nie robili. Pamietam dobrze. Wszystko miala to co chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co co zgoda rodzicow. Organizujcie. Skoro jestescie dorosli zeby sie pobrac to nie musicie czekac na pozwolenie. Skoro jestescie dojrzali na slub to badzcie na tyle dojrzali na sfinansowanie go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej.Ślub powinni brać ludzie dorośli,odpowiedzialni itd.A jak nie,to lećcie do Las Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfinansowanie ślubu i wesela to nie wszystko. A co potem? Gdzie będziecie mieszkać, z czego żyć? Macie pracę która pozwoli wam się utrzymać? Bo chyba nie macie doskonałego planu zamieszkania z rodzicami, życia za ich pieniądze. Ślub powinni brać ludzie dojrzali,odpowiedzialni i samodzielni. Jeśli tacy jesteście to powodzenia . I jeszcze jedna kwestia piszesz że znacie się od gimnazjum wiec to chyba wasza pierwsza miłość a co będzie jeśli za kilka lat pojawi się ta prawdziwa,dojrzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×