Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odprawiczony

JOHN ROYAL (Dj)

Polecane posty

Gość Odprawiczony

Witam, miałem wesele tego roku. Opowiem o tym jak uratował moją imprezę jeden DJ, z tego co wiem okazało się że sławny :D. Wszystko zaczęło się od tego, że 3 miesiące przed planowanym weselem razem z żoną szukałem oprawy muzycznej na wesele. Na początku myśleliśmy o zespole ale wiele osób mi odradziło... Znalezliśmy telefon do jednego z Dj'i na olx. Dobra dzwonimy, nie odpowiada, czas mija. Piszemy do kolejnego Dj'a czas leci, umawiamy się ale miesiąc przedmówi ze nie da rady. Szukamy dalej... Znaleźliśmy, Ogłoszenie nazywa się DJ John Royal. Umawiamy się. Wszystko fajnie i profesjonalnie zrealizowane, impreza tak się rozkręciła że nikt nie chciał iść do domu :D. Gdyby nie on byśmy pozostali z ciszą na weselu, ale wszystko skończyło się wspaniale... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez go znam, on jest z Wrocka, chyba, bo tam go widziałam... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nom, zgadzam sie w tych czasach pełno Dj'ów ale jeśli chodzi o prawdziwego Dj'a to John Royal jest chyba tym najlepszym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billy

Jeszcze go nie znam ale napewno jest dobry jak się nazywa John Royal... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guest

Jak na 3 mce przed imprezą ma jeszcze wolne terminy to raczej nie ma szczegolnej renomy :) wzięte zespoly i dje maja kalendarze zajete na 2 lata naprzod ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×