Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam bezpłodnego mężczyzny, który chciałby mieć fajną rodzinkę.

Polecane posty

Gość gość

Życie mi się trochę posypało po śmierci męża. Jakoś nie bardzo mam ochotę szukać faceta z dziećmi albo jakiegoś rozwodnika z alimentami który ma więcej problemów niż to warte. Mam spore wyzwanie przed sobą... I czuję się z tym wyzwaniem bardzo osamotniona... Wychowanie dzieci to ciężka sprawa... A potem co? Zanim mój najmłodszy wyrośnie to będę już stara i brzydka... Pomyślałam że. Być może jest to jakieś dobre rozwiązanie. Za dużo już przeszłam , żeby tracić nerwy na czyjeś nie rozwiązane sprawy. Człowiek nie jest stworzony do życia w pojedynkę... A tym bardziej ja ... Przydałby się , ktoś odpowiedzialny z poczuciem humoru i inteligentny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:24 Zdaje się że Ty też masz bachora i to brzydkiego rudzielca jak na dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje sie xe to w mamusie takie brzydkie, a jak podrosnie to bedzie puszczalskie od 15 roku życia w mamusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli autorka jest atrakcyjna, ciekawa i ma coś w sobie to z powodzeniem znajdzie takiego pana. Dużo kobiet z dzieckiem czy dziećmi znajduje nowych partnerów. Facet nie musi być bezpłodny, ale np zmęczony wieloletnimi nieudanymi próbami znalezienia bliskiej osoby i stworzenia rodziny, wtedy taki ,,pakiet'' już na starcie to dla niego dobra opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie moje rozwiedzione, koleżanki z dziećmi znalazły facetów, i to o niebo lepszych niż ex. Także... Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli autorka jest atrakcyjna, ciekawa i ma coś w sobie to z powodzeniem znajdzie takiego pana. x na erotycznym ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie moje rozwiedzione, koleżanki z dziećmi znalazły facetów, i to o niebo lepszych niż ex. x ale na erotycznym ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu poznałam fajnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna ty widzę że robisz za specjalistke od wszystkiego na kafe.. Weź się kobito do roboty zamiast tu gnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadałam na jakiś temat i chyba coś na mieszkałam jak zakładałam temat... Dlatego na erotycznym ... Teraz nie mogę już zmienić ... Eh trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje udzielanie się Skromna na kafe to rozwalanie tematów przez czepianie się słówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puchacz rozwaliłeś mnie... Ale gratulacje .. pewnie szczęśliwy jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź mnie weź mnie... Zarabiam 10tyś pln netto miesięcznie, nie mam alimentów ani bachorów.. Jestem wysportowany i przystojny, mam duży dom i nie mam kredytów .. Weź mnie weź mnie. Błagam marzę o tym aby mieć kobietę z dziećmi, nie płodny będę tylko muszę jajka mocniej w imadło wsadzić. ja pier* jaki to trzeba mieć zryty beret, sama ma dzieciaki a od mężczyzny oczekuje że będzie bez dzieci , nie płodny i jej bachory będzie chował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki normalny mężczyzna weźmie sobie kobietę z bachorami?? Po co mu problemy? Wychowywać czyjeś bachory, jechać na wakacje z nieswoimi bachorami i jeszcze mężczyzna ma być nie płodny.. Żaden normalny i zdrowy mężczyzna nie weźmie sobie kobiety z nieswoimi bachorami, to poniżenie. Po co mi problem i cudze bachory, wolę zrobić swoje dziecko i nim się zajmować niż jakimiś nieswoimi gówniakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś,kto chce dzieci... Czasami nie można mieć swoich... Nie macie za grosz zrozumienia. Nie szukam jakiegoś gościa co ma miliony.... Finansowo radzę sobie bardzo dobrze.. to niestety też problem , bo jestem bardzo niezależna... I generalnie w większości przypadków jakie miałam to musiałam ciągnąć facetów za uszy żeby ich wygrzebać z dołka. Nie chcę mi się. Mam dość już ratowania tyłka każdemu frajerowi... Szukam partnera... Nie kogoś kogo trzeba niańczyć. Samotne kobiety stają się bardzo samodzielne i to zaczyna być potem problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:11 nie oszukuj ty nie masz 10 tysiecy recisto o 13 na forum siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z renty to jeszcze nikt nie wyżył... hahaha tylko idiota tak mógł napisać. To że mam za co żyć to nie znaczy że żyje z renty... Żałosne ... Jak kobieta z dziećmi to większość myśli, że jest bezradna... Co za stereotyp... A to że mogę sobie pisać nawet przez cały dzień to nie znaczy że nie mam co robić.... Jednak ludzie w większości są zaściankowi i patrzą tylko przez pryzmat własnych doświadczeń. Człowieka o otwartym umyśle, mającego coś inteligentnego do powiedzenia to ciężko spotkać . A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentny wpis to było inteligentne ? Weź mnie mnie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak zakłada się post pod wpływem impulsu...Temat założyłam nie w tym dziale co trzeba.... To czego się teraz mam spodziewać. Szkoda że nie wiem jak mam usunąć ten wątek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie usuwa, sam zginie. Tutaj poziom kultury to rynsztok, nikt cię nie zrozumie. Tutaj dzieci to bachory, kazdy zarabia po 10 tysi, jest piękny i powabny, z wyższym wykształceniem, samodzielny i inteligentny. Poszukaj faceta, ale nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz sobie to te przegrywy ubliżające są wrzodem na d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuka skarbonki i bezpłatnej złotej rączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×