Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IsHany

Jaką baterię umywalkową wybrać?

Polecane posty

Gość IsHany

Stoję przed wyborem baterii umywalkowej do swojej łazienki i szczerze mówiąc już zgłupiałam z nadmiaru możliwości hehehe. Nawet nie wiem już najprostszej rzeczy czy chcę baterię jedno czy dwuuchwytową :D Co polecacie a co odradzacie? Będę wdzięczna za opinie z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felekfelek
To ja chyba za bardzo nie pomogę, dlatego, że ja brałem pierwszą lepszą ze sklepu. Patrzyłem tylko na to czy będzie pasowała do umywalki pod względem wielkości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperose
eee to i tak nie najgorzej, skoro już tylko zastanawiasz się nad tym jakie mają być uchwyty. Bo wiesz, że są jeszcze np ze sterownikami elektronicznymi, stojące, ścienne, podtynkowe itd. Jak chcesz zgłębić temat polecam artykuł http://www.lazienkaplus.pl/pl/porady/rodz*****aterii-umywalkowych-jaka-wybrac/187 Ale ostrzegam, czytasz na własne ryzyko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperose
hm, źle mi się coś dodało. wejdź sobie na tą stronę lazienkaplus.pl i dalej w porady. Tam właśnie w poradach znajdziesz artykuł na temat rodzai baterii umywalkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IsHany
AhA..:d Dzięki peperose, udało mi się znaleźć ten artykuł. Teraz to już całkowicie nie wiem co wybrać :P Artykuł fajny, ale za dużo propozycji fajnych baterii :D A tak serio, muszę przespać się z tematem, ale też pokazać mojemu chłopowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widziałam to bardzo ładne projekty mają na stronie firmy www.pieknolazienek.pl. Kupowałam tam cała glazurę , unikatowe umywalki i wanne. Wszystko w bardzo dobrych cenach i dostarczone na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×