Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość slonecznikowa

Mediceuticals preparat na wypadanie włosów

Polecane posty

Gość slonecznikowa

Chciałam spytać o opinie w temacie preparatów na wypadanie włosów tej marki. Choruje na PCOS od pół roku, najbardziej ucierpiały moje włosy (niestety mam już łysiejący placek :/ ), mam wszystkiego dość , zaczynam wstydzić się ludzi bo zawsze miałam piekne zadbane włosy... Leczę się u endokrynloga oczywiście, biorę hormony ale włosy nadal wypadają. Lekarz polecił mi ten preparat na wypadanie dla kobiet Mediceuticals - podobno w Stanach to jest zarejestrowane jako lek nawet i chwalone za skuteczność przy hormonalnym wypadaniu. No ale .. Troszkę to kosztuje, i choć jestem skłonna spróbowac, szukam jeszcze opinii innych bo juz tyle preparatów używałam, wprawdzie nie z zalecenia lekarza jak tym razem ale wszystko było nieskuteczne... Dajcie opinie jak coś o tym wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogły tabletki iotyny jak mi włosy wypadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biotyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pharmaceris H-Stimupurin plus 2x na dzień picie świeżo zaparzonej mięty lekarskiej - to uratowało moje włosy (także sypiące się na tle hormonalnym), polecam wypróbować. Przestały wypadać po 2 tygodniach i teraz ładnie się zagęszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×