Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawały i kawałki

Stare panny nie muszą jeździć na wakacje do ciepłych krajów

Polecane posty

Gość kawały i kawałki

bo już mają "palme"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahahah ale świetwy kawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z kolei masz g/ó/w/n/o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiechom nie było końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty z kolei masz g/ó/w/n/o Zgłoś niewątpliwie zgorzkniała stara panna z "palmą", ale na urlopie zaoszczędzi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś stara panna nie chciana przez nikogo dala ci kosza? Oooo:( ale wdowa chętna jest:p ja wszyscy chcą, co za wyróżnienie dla ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś starej panny nie ruszyłbym kijem 10 metrowym, niech inni się męczą z psychicznie chorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 17 lat jestem bardzo młoda i w życiu bym z takim 30 latkiem i starszym nie była co nie ma szacunku do kobiet elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora: Durny kacapie kiedy ostatni raz miałeś kobietę? Odpowiedź : nigdy. Stary kawalerze i prawiczku:-) Normalny mężczyzna nie zakłada takich debilnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Starzy kawalerowie są jeszcze gorsi. Zwłaszcza prawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara panna – kobieta w średnim wieku, najczęściej feministka, która w d***e miała matczyne ostrzeżenia i mimo to siedziała w rogu stołu, w wyniku czego spadła na nią straszliwa yklątwa sprawiająca, że żaden facet nie chce się do niej nawet zbliżyć. Jeśli już przypadkiem jakiś się nawinie, musi być dużo młodszy, aby stał się w jej rękach marionetką. Na szczęście w większości przypadków mężczyzna uwalnia się w miarę szybko. We wczesnej fazie rozwoju jest to najczęściej nauczycielka, często języka polskiego lub nauczania początkowego, której wydaje się, że pozytywnie wpłynie na młode umysły; w ostatnim etapie może stać się członkinią Ruchu Moherowych Beretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara panna posiada lekką nadwagę, aczkolwiek nie zawsze. Ogólnie, kobietę tę poznać można po starannie wykonanym koczku przy długich włosach bądź fryzurce, w której wygląda, jakby ją piorun strzelił przy włosach krótkich, bardzo często posiadają też włosy koloru blond o średniej długości w lekkim nieładzie. Jeśli nosi okulary, obowiązkowe są szkła o grubości denka od butelki, a matowe oprawki wykonane są z plastiku. Nie maluje się, gdyż uważa to za głupie, dobre dla osób pokroju blondynek. Ubiór cechuje to, iż był modny co najmniej pół wieku temu, a sama stara panna wygrzebała jego elementy w jakimś lumpeksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara panna jest niezwykle nerwowa i niechętnie nastawiona do koleżanek, które wyszły za mąż i mają dzieci, blondynek, brunetek, blachar i wszystkich innych kobiet młodszych od niej – pełnych życia, pięknych i uwielbianych przez pozostałą część społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zostanie się starą panną trzeba przetrwać następujące etapy: 0–10 lat – kandydatka jest dzieckiem, kapryśnym i irytującym 11–19 lat – staje się irytującą, kapryśną i świętoszkowatą nastolatką chodzącą w oczoje... pstrych golfach i długich spodniach, ubiorem przypomina słitaśną dziewczynkę o dość znanej nazwie: pokemon. 20–26 lat – jest studentką. Nie ma zbyt wielu przyjaciół, niechętnie chodzi na imprezy, nikt jej nie lubi i jest podejrzewana o bycie lesbijką. Często okazuje się, że podkochuje się w innym nauczycielu lub księdzu. 30 lat – Nosi niebieskie sukienki aby wyglądać jak smerfetka. 27–65 lat – idzie nauczać młode pokolenia, w których aż roi się od emoboyów i ich emogirls, gotów, punków, pokemonów i żelusiów. Wita dzieciaki gadką, jak to cudownie było kiedy ona była w ich wieku, wspomina ciągle przeszłość i próbuje te wybryki natury nauczać. Kiedy jej się to nie udaje zamyka się w sobie, w wyniku czego nie da się z nią dogadać. Kiedy kończy 45 lat zostaje zaproszona do Kółka Pozalekcyjnego Starych Panien i próbuje być szczęśliwa. Wraz z pójściem na emeryturę dołącza do zbrojnego ramienia Moherowych Beretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara panna jest niezwykle nerwowa i niechętnie nastawiona do koleżanek, które wyszły za mąż i mają dzieci, blondynek, brunetek, blachar i wszystkich innych kobiet młodszych od niej – pełnych życia, pięknych i uwielbianych przez pozostałą część społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrosci pryszczatych gimbusow podniecajacych sie pisaniem na damskim forum :) :) Naprawde myslicie, ze ktos bierze wasze zdanie pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usmiechnelam sie mimo wszystko . Stara panna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.30 idź dziecko odrabiać lekcje i po wymiane pieluchy, mam skarpetki starsze od ciebie, a tu jest dział 30+ a nie dla gimbazy która myśli że wszystkie rozumy pozjadała, byłem wszędzie tam gdzie ty i dostałem pocztówke, niczym mnie nie zaskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humor to zdrowie
gość wczoraj "stara" panna z humorem, to mi się podoba, skąd/gdzie jesteś? czemu uważasz się za "starą" panne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.30 oj bidulko, co ty wiesz, powiem ci..... NIC, ja sobie pożyłem fajnie i teraz mam kobiete i nawet rodzine i nic mi nie brakuje, jedynie nie jestem jasnowidzem tak jak ty, ale to chyba szczególny talent zgorzkniałych dziewic po 30, rozumiem twoją frustracje, brak orgazmów potrafi być uciążliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawały i kawałki
gość43 wczoraj więc gdzie są kawały o starych kawalerach prawiczkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenczowa flaga forum
gość wczoraj to nie damskie forum tylko ludzkie, przestańcie z tą dyskryminacją płciową, bo jest równouprawnienie i każdy tu ma prawo pisać, nawet geje i transy różnego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi suchar pisany przez trolla a baby już wyzywają ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starych panien nie chca nawet starzy kawalerowie,bo facet starzeje sie jak wino a panie jak mleko,ja tam wole bordeux z1980 roku niz skisline z tegoz roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Na jakiej planecie t chłopie żyjesz bo mentalność masz z dziewiętnastego wieku. Takie stare panny jak opisujesz już dawno nie istnieją. Ostatni raz widziałam taką jak sama byłam dzieckiem, a to było jeszcze w dwudziestym wieku. Ten opis bardziej pasuje do sfrustrowanej starej mężatki która wzięła co popadło bo trzeba było wyjść za mąż a teraz się męczy. Mąż nie zaspokaja jej seksualnie, nie może na niego patrzeć i żałuje że go poznała. Nie zna swoich potrzeb seksualnych bo tak naprawdę nigdy nie uprawiała prawdziwego seksu. Ona tylko dawała mężowi bo to obowiązek małżeński. I to właśnie takie mężatki nienawidzą innych kobiet, zwłaszcza tych atrakcyjnych bo one jeszcze mają wybór. Ona też ma ale woli tkwić w bagnie bo tak trzeba. Nie wiem ile masz lat ale sądząc po wpisach chyba ze 100. Więc zamiast układać innym życie zapieprzaj z różańcem do kościoła bo pewnie wiele ci go nie zostało. Nikogo tu nie obchodzą twoje rady i średniowieczne filozofie. Zajmij się własnym życiem bo nam , kobietom ma kto doradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż,dotyk,seks jest bardzo zdrowy zarówno dla ciała jak i umysłu.Zycie jest krótkie więc warto korzystać z tych prostych przyjemnosci jak najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka ze mnie stara panna, ze wasi mezowie z jezorami za mna ganiaja:)) achhh jak zazdroszcze takich mezow:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto reagować na zaczepki. Pewnie to wszystko wypisuje albo stary impotent który może sobie najwyżej popatrzyć na kobietę albo młodociany onanista z koziej wólki. Ewentualnie młody porzucony koleś który nie jest w stanie pojąć tego że całą wine za to że został kopnięty w dooopsko ponosi on. No i teraz wyżywa się. Nie ma innego sposobu na własne cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to koorfy, zawsze dają doopy "za coś", kariery też robią doopą, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×