Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam fachowców do składania mebli Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry kupiłam bardzo atrakcyjne meble w salonie i wszystko byłoby fajnie, ale nie uprzedzili mnie o istotnej rzeczy. meble były przywiezione w częściach do samodzielnego montażu, a ja i mój mąż raczej nie posiadamy umiejętności Adama Słodowego. Dla tego zakładam ten temat, bo szukam pilnie firmy, która nie drogo złoży meble, a przy okazji temat będzie ostrzeżeniem dla innych kupujących meble, oraz praktycznym poradnikiem. z góry dziękuję za wszelkie informacje. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie w dzisiejszych czasach wiele firm się wycwaniło i my jako konsumenci musimy ponosić dodatkowe koszta. sklepy meblowe zatrudniają firmy zewnętrzne, które składają u klienta, ale za horrendalnie duże pieniądze i dla tego warto pomyśleć o kimś, kto nie jest na usługach tych zdzierców. ja rok temu wymieniałem meble i to były dwie nowe meblościanki, szafa z przesuwanymi drzwiami i komoda. oczywiście wszystko w częściach zapakowanych tekturą. wziąłem wtedy do montażu tych mebli firmę, która kiedyś malowała mieszkanie u mojej mamy, a że zostawili ulotkę, to wiedziałem, że też się zajmują takimi sprawami. była to firma złota rączka 24 h, która zrealizowała zadanie na poczekaniu i na tyle była doświadczona, że nawet nie musiała patrzeć w instrukcję. są w cenie bezkonkurencyjni. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam firmę zewnętrzną od Agaty Meble. mieli krótkie terminy i nie było drogo. nie wiem tylko, czy świadczą swoje usługi jeśli się kupuje meble w innych sklepach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu już wcześniej pisał o Złotej Rączce i też miałam przyjemność z nimi współpracować. jak zamówiłam meble w sklepie i wiedziałam kiedy będą dostarczone, to już chłopców zaklepałam na daną godzinę. punktulani, słowni i umieją sprawnie składać meble. tak na marginesie nazwa firmy pasuje do nich jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to złotarączka 24 h ma taką usługę. U mnie co prawda robili remont łazienki i wyszło super, więc myślę, że meble też skręcają. tak mi się coś obiło o uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio mam na oku przepiękny wypoczynek z http://ikomeble.pl/ . Myślicie, że można tam od razu zamówić usługę skręcania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj się z ww firmą, czyli zlotaraczka24h. tam na 100% Ci pomogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pamietam nazwy firmy, która składała mi meble, ale pamiętam, że siedziba mieści się na Francuskiej 52. Skontaktujcie się z nimi, bo dobrze się znają na tym, co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chodzi o Złotą Rączkę 24 h:). Też z nich korzystałam. U mnie trzebabyło szafę przesuwaną założyć i bezbłędnie sobie poradzili i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie z kolei robili remont w kuchni. Wszystko elegancko podłączyli, gładzie położyli, płytki ułożyli równo. Bardzo dobra firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie coś więcej. Czy są drodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci tylko tyle, że ja na drogich nie mogę sobie pozwolić. Złota Rączka ma bardzo dobre ceny. skontaktuj się to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie akurat też była potrzebna firma, która skręc meble i zgłosiłam się do Złotej Rączki z ulicy francuskiej. Bardzo dobrze im poszło i ogólnie wdzięcna jestem, że taką drobn ą robotą nie pogardzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo to są perawdziwi fachowcy. każdą pracę szanuje Złota Rączka 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu ostatnio firma podwieszała telewizor. Podaję namiar 693-289-245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Skontaktuj się ze Złotą rączka 24 h. w mig meble składają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikodem
Dnia 16.12.2018 o 19:49, Gość Mariola napisał:

Skontaktuj się ze Złotą rączka 24 h. w mig meble składają.

Nie tylko meble składają, ale tez remonty robią i wykończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli zajmujecie się składaniem mebli to na pewno przyda wam się kontakt do firmy www.mocujemy.pl Jest to producent elementów złącznych, które znajdują zastosowanie w przemyśle meblarskim. Tam znajdziecie wszystko co jest potrzebne do złożenia mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika

Dla mnie jak znaloazł była firma Złota Rączka 24h. Kiedyś zrobili mi remont w mieszkaniu, a teraz niedawno poskładali meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad
Dnia 10.06.2019 o 12:43, Gość weronika napisał:

Dla mnie jak znaloazł była firma Złota Rączka 24h. Kiedyś zrobili mi remont w mieszkaniu, a teraz niedawno poskładali meble.

Dzięki Ci za ten wpis, bo też potrzebowałem takiej firmy, która by się tym zajęła. Głównie chodziło mi o składanie mebli. Miałęm tego trochę, ale nie miałem czasu. Złota Rączka 24 h bardzo dobrze się tym zajęła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 11.08.2018 o 22:15, Gość gość napisał:

powiedzcie coś więcej. Czy są drodzy?

Nie są drodzy. Teraz już nie pamiętam ile za usługę z tej firmy Złotą Rączka 24h zapłaciłem, ale jestem oszczędny, więc nie było drogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 26.10.2019 o 23:44, Gość Gosc napisał:

Nie są drodzy. Teraz już nie pamiętam ile za usługę z tej firmy Złotą Rączka 24h zapłaciłem, ale jestem oszczędny, więc nie było drogo. 

Dzięki za ten namiar. Złota Rączka 24 h sprawdziła się. Mieszkanie ładnie mi wyremontowali i faktycznie nie wzięli drogo. Meble te mi poskręcali. Pudła wynieśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Jak będziesz wybierał firmę, która wykona dla Ciebie meble na wymiar to koniecznie sprawdzaj ich dotychczasowe realizacje. Potrafią one dużo powiedzieć o tym czego się można po firmie spodziewać. Ja zleciłem wykonanie mebli firmie www.LUVIOmeble.pl i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf

Ja do składania mebli miałem firmę z ulicy Francuskiej 52. Bardzo dobrze się z tym uwinęli i po sprzątali po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Hej. Złota Rączka skręca meble idealnie. Człowiek się by z tym męczył nie wiem jak długo, a ta firma zrobiła to szybko i bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×