Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rola kobiety to wydać na świat potomstwo

Polecane posty

Gość gość

i co miesiąc im natura o tym przypomina, natury nie przeskoczy choć można ją próbować oszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź zapładniać swoja mućkę w oborze. Normalne kobiety będą się trzymać od ciebie z daleka imbecylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rola kobiety to wydać na świat potomstwo" Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK durna pało, wiem że feministki zrobiły ci wode z mózgu ale natura mówi ci co miesiąc TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:45 Kto debilku zmusi kobietę do dawania tyłka w celu zapłodnienia? No kto? I kto uniemożliwi zdeterminowanej kobiecie usunąć ciążę? Księżulki? Posły? Psycholog p*****log? Dziadyga? Dziadyga dostanie wałkiem po łbie i dożywotni zakaz dymanka jeśli spróbuje. Idź walnij sobie młotkiem w tę durną pałę. Takie pierdy możesz przedstawiać swoim krowom w oborze albo mówić do obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne to wszystko. Średniowiecze już dawno się skończyło. Dziś kobiety kontrolują swoją płodność. Mają dzieci kiedy chcą o ile chcą. Tu naprawdę grasuje debilek. Najpewniej bezrobotny, bez kobiety, biedny, bez perspektyw, nieudolny intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba ma dawać potomstwo, koniec, te które nie chcą nadają się tylko do burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj nie chcesz to nie nadstawiaj, bo inne bardzo chętnie to robią, wiec po co się tu udzielasz? Chcesz przekonać inne o swoich durnowatych teoriach samozagłady genetycznej czy zazdrość cie zżera że inne są w związkach i mają rodziny a ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jessu, wszyscy nastoletni frustraci się tu dziś zlecieli. Redtuba wyłączyli, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reptilom bogom planety nie podoba sie ze człowiek odzyska władzę nad sobą i przestanie byc niewolnikiem systemu i wcieli sie gdy chce a nie gdy go wsiudają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zniknie mus rozmnażania jak i burdele,zapanujecie nad instynktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:44 Naprawdę sądzisz że marzeniem kobiet jest rodzenie takich zj******h mizoginow po uprzednim zaplodnieniu przez c*******o chłopa? (normalny mężczyzna nie wychowa takiej kreatury i pasożyta). To musisz się zacząć leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zapładniaj swoją co 9 miesięcy ,a potem opłacaj przedszkole i haruj jak wół ,jak dorobisz się 4 to daj znac powiesz jak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak do burdelku ,nadają się tez na zakonnice :) i na wszystko co pomiędzy zakonnicą a dziwką ,a ty nie zmienisz świata ,zostaniesz glisssdeczku sam ze swoim zatęchłym rozgoryczeniem, idz na księdza ,spełnisz się ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjda muzulmanie do Polski to przestaniecie jazgotac i wtedy bedzie gadanie Polacy ratujcie a Polacy odwroca sie i pojda dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość kobiet, z ich brakiem zdolności do bycia matka, powinna mieć przymusowa aborcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....aborcje a potem przymusową sterelizacje aby te genetyczne odpady nigdy więcej nie przekazały swojego gòwnianego DNA nigdzie dalej dla dobra społecznego, jestem ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzarzadzenia
w kolejnych wcieleniach jesteś raz babą raz facetem ,nie przywiązuj się do tego że jesteś facetem , plany dotyczące ziemi obejmują wdrożenie równości i wyzwolenie kobiet , nie buntuj się bo tracisz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzarzadzenia
religie upadną , wszystkie , skończy się panowanie gadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzarzadzenia
chociaż miały one swoją rolę by okiełznać wasz prymitywizm na pewnym etapie ale to już będzie rozwiązane inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja to bardzo dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest dobra , można się nie puszczać i nie zachodzić ,płód do ciało matki , ale cięcie i tak zaburza porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ogierze czy z Tobą wszystko ok. W tych czasach jest bardzo duży procent bezpłodnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe bydło sterelizować i wtedy nich się bzykają dzień i noc, feministki szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.01 Nie rodzę dzieci bo JA TAK CHCĘ. I mam w d***e naturę. To ja steruję moim organizmem przy pomocy antykoncecji a co myślą inni o tym co " powinna" kobieta mam w d***e. Mogę się rozmnożyć jak mi zapłacisz 10000000 euro. Z tym że po urodzeniu dziecko zabierasz. Chore, zdrowe, z Downem, bezczaszkowca czy z inną wadą- to już będzie twój problem. Nic za darmochę. Eksploatacja organizmu, ból na porodówce i znoszenie obsługi porodówki kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×