Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pare slow prawdy na temat sytuacji i zycia w uk

Polecane posty

Gość gość

Sluzba zdrowia kuleje. Edukacja to porazka, szkoly wyzsze platne, gdzie wiekszosc krajow Europy ma studia za darmo. Stracisz prace i jestes skazany sam na siebie, bo dla osob pracujacych na umowe/kontrakt zasilek jest smiesznie niski, wrecz glodowy - 73 funty tygodniowo (jesli masz 25+ lat, przepracowane min 1-2 lata bez przerwy i utracisz prace nie z wlasnej winy itd.) Coraz popularniejsze sa tzw.zero hours contracts czyli w skrocie umowy smieciowe nie dajace gwarancji ani co do liczby godzini ani nawet do tego czy sie w ogole bedzie mialo prace. Emerytura to rowniez zart, po 35 latach pracy i placenia skladek i osiagnieciu wieku emerytalnego 67-68 lat (zalezy kiedy kto sie urodzil) to 159.55 tygodniowo, a mozna dostac mniej... No i oczywiscie mieszkania-domy o standardzie europejskich slumsow, a cenach z kosmosu, 4-5 krotnie wyzsze z porownywalnymi na kontynencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bać uk i pseudpolaczkowych szczurow tam gnijących. Prawdziwi Polacy mieszkaja w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z tych rzeczy to dla mnie nic nowego, dlatego nigdy nie myślałam o emigracji do UK, wolałam zostać w Polsce. W Polsce będzie się żyło coraz lepiej ( o ile nie będzie jakiejś wojny itp.) a w UK i innych zachodnich krajach coraz gorzej. Oczywiście nie pod względem zarobków, bo zarobki jeszcze długo będą u nas marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodać trzeba że pod wzgledem bandytyzmu niedługo ten kraj dojdzie do USa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:34 No i co z tego, ze na Zachodzie zarobisz 'wiecej' jesli tez wydasz wiecej? W uk zarobki wcale takie dobre nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL za to słuzba zdrowia dziarsko na dwóch nogach prze do przodu , prawda ? :P Niskie zasiłki- prawidłowo. Nie kusi widmo darmowego wiktu na garnuszku panstwa.. Niska emerytura ? A W Pl to kokosy sa, co nie ? :D Nikt nikomu nie broni samemu odkladac na swoja emeryture.. Sa nawet ulgi podatkowe dla chetnych. Szkoła platna ? Cóz.. W PL tez darmowa jest tylko z nazwy.. Istnieja rózne opcje, które pomoga ci skonczyc szkole wyzsza mimo braku kasy.. Wystarczy sprawdzic. Niski standart mieszkan ? Nie, po prostu inny :) A w Pl to bubli i katstrof budowlanych nie ma ? Jasne :) Ceny z kosmosu ? Cóz .. ja nie ma powierzchni pod budowe, wiekszośc ziemi jest prywatna, to cóz.. wolne skrawki musza kosztowac :) A ilu chetych ! Popyt , kochany.. popyt.. mówi ci to cos ? Pamietaj, ze prawda ma zawsze 2 strony.. Jest też gó.wno prawda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk smierdzi murzynskim potem swinio. Gnij tam haha. Beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat to samo. Nie wyszlo cwelowi, dlatego tak ujada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie nie wyszło w PL buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może akurat ta moja wypowiedź nie jest na temat UK, tylko Niemiec, a konkretnie miasta Berlina --- ale na serio są tu ludzie, którym życie w takich miejscach podoba się.....?????Powtarzam to akurat przykład berlina ...ale dla mnie porażka ...tureckie slamsy, brud .... Owszem jak jest się Niemcem , który tutaj chodził do szkoły , to może i jemu jest dobrze .....Generalnie w Niemczech najlepiej Niemcom z ich wykształceniem, w Anglii - Anglikom...Jeżeli chce się dobrze żyć za granicą to trzeba mieć tam ukończoną szkołe ---oczywiście wyjątki zawsze są.....ale jak sama nazwa wskazuje , to wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:31 to ja jestem tym wyjątkiem chyba - mój polski mgr, kierunek bardziej humanistyczny ale zahaczający o media i troche o prasę też - imponuje tu moim kolegom koleżankom z pracy i imponowal zawsze na rozmowach o dobre prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyszlo bo nie probowalem cwelu tylko jak najszybciej naprawilem wielki blad urodzenia sie w tym uchlanym qrewskim panstewku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to potega Europy a k***wskie panstewko to uk zydku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do tematu pedale z jukeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×