Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andersson

Pożyczka pieniężna dla osób fizycznych

Polecane posty

Gość andersson

oferta pożyczkowa między osobą prywatną Witam Pan / Pani Jestem inwestorem z dużym kapitałem Finansowy. Więc jestem gotów udzielić ci pożyczki między 1000 € i 250 000 €, ponieważ kapitał wynosi 6.500.000 €; do zrobienia pożyczki między osobami prywatnymi pozwolą mi na prowadzenie tego kapitału dla zapładniać. Moje oprocentowanie wynosi 2% w zależności od kwoty pytaj, ponieważ będąc konkretnym, nie chcę naruszać prawa lichwy. Możesz spłacić do 20 lat. Skontaktuj się ze mną po więcej informacja : anderssonhampus8@gmail.com whatsapp: +19739878142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co mi euroXD to se wole na vivus.pl wejsc i w zlotowkach wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty, - Elastyczności i kontroli, - Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty. Wonga.com zajęła pierwsze miejsce w rankingach w kategorii najniższa rata. Rankingi zostały przygotowane przez TotalMoney i Comperia. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanox
Tego typu pożyczki są strasznie drogie. Nieporównywalnie lepszą ofertę mają banki. W Raiffeisen na ten przykład można wziąć 4 tys bezprocentowej pożyczki ze spłatą na 2 lata. Prowizja tylko 120zł a wszystko można załatwić w czasie jednej wizyty w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek88
jak potrzebujecie na szybko i bez zbędnych formalności to jak nic tylko www.vivus.pl wchodzi w grę, sprawdzony osobiście przeze mnie i moich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima331
Jak potrzebujecie pieniędzy to polecam Lendon. Pierwsza pożyczka do 3000 zł jest bez oprocentowania. Czyli oddajesz tyle ile wziąłeś. Terminy spłat są wygodne i nie ma kruczków. Polecam https://www.lendon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybkie chwilówki, ale raczej na niewielkie kwoty zaciągniesz właściwie od ręki przez https://bezpiecznechwilowki.pl/chwilowki-od-18-lat/. Portal, przez który się pierwszy raz zadłużyłem, a miałem podobne obawy na początku. Ogólnie wystarczy tylko prawidłowo wypełnić wniosek, a decyzja pojawia się tego samego dnia. Nigdy dłużej nie czekałem. Spłacam wszystko z reguły w przeciągu roku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdsa

Święta coraz bliżej brakuje ci pieniędzy ? :)

Nic straconego weź pożyczkę wszystko jest na stronie

kliknij tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario

Nie rozumiem tych podejrzanych ofert. Skończy się jak w filmie Dług. Jak brać to od jakiejś sprawdzonej firmy, ja w swoim życiu parę razy korzystałem z www.vivus.pl i naprawdę fajna opcja. Pożyczyłem 1500zł i tyle musiałem oddać za 1 razem. Potem też nie ma wysokich kosztów. Ważne że jest jasno i przejrzyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredyt inwestycyjny

cześć
Zgodnie z prawem udzielam pożyczek krótko- i długoterminowych na całym świecie każdej poważnej i uczciwej osobie, która może ją spłacić odsetkami w wysokości 3% rocznie. Czy potrzebujesz pożyczek pomiędzy osobami fizycznymi, aby stawić czoła trudnościom finansowym, aby ostatecznie anulować impas spowodowany przez banki, odrzucając wnioski kredytowe?

Możesz skontaktować się ze mną przez email credit.finance0490@gmail.com.

Oto obszary, w których mogę ci pomóc:
* Pożyczka finansowa
* Pożyczka na nieruchomości
* Kredyt inwestycyjny
* Autofinance pożyczki
* Dług konsolidacyjny
* Linia kredytowa
* Drugi kredyt hipoteczny
* Wykup kredytów
* Osobiste i inne kredyty.

Jestem do Twojej dyspozycji, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami na adres e-mail: credit.finance0490@gmail.com
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam nie brać takich pożyczek na szybko ale dobrze porównać sobie oferty poszczególnych firm

sprawdzić sobie oprocentowanie

prowizję oraz opłąty przygotowawcze

oraz to jakie firma ma zabezpieczenia ( czy wymaga na przykład podania poręczyciela)

W sieci jest wiele rankingów oraz artykułów o tym na co powinno się wziąc uwage pożyczając pieniądze, jak na przykład na tej stronie internetowej:  http://www.biznesgazeta.pl/prawda-mit-obiektywnie-o-pozyczkach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlinefinanse.pl

Jeśli chodzi o chwilówki online to polecam stronę http://onlinefinanse.pl gdzie znajduje się oferta wielu firm udzielających pożyczki bez zaświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×