Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

relacje z teściową

Polecane posty

Gość gość

Z moim chłopakiem jesteśmy razem 4 lata, wcześniej kontakt z jego rodzicami tak na prawdę był zerowy ,a pogorszała go jeszcze siostra mojego chłopka . Z nami nie chcieli nic robić : żadnych wyjść do kina czy nawet spędzanie razem czasu . Nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo bo mój chłopak nawet wolał moich rodziców oni poświęcali mu czas czego niestety nie zaznał od swoich rodziców . Rok temu okazało się że jestem w ciąży i relacje z teściami pogorszyły się jeszcze bardziej : często słyszałam niemiłe rzeczy z ich ust na mój i dziecka temat. Po urodzeniu mojego syna teściom się bardzo odmieniło . Codziennie chcą widzieć wnuka mają pretensje że nie chce do nich CODZIENNIE przyjeżdzać a jak już przyjeżdżam to teściowa robi mi herbatę w kuchnia a sama zabiera mojego syna do góry z dala ode mnie . Raz zostawiłam u niej synka i jak wróciłam po niego to przez przypadek podsłuchałam jak mówiła o sobie mama a mojego teścia nazywała tatą -byłam w takim szoku że udałam że tego nie słyszałam. NIe wiem co mam robić a mój narzeczony mówi że to moja wina i mam się bardziej starać bo w końcu jego rodzice zaczęli go zauważać . Gdybym wiedziała że tak potoczą się sprawy z teściami zakończyłabym ten związek ,w czerwcu bierzemy ślub ,a ja codziennie myślę o tym czy dobrze robię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idż lecz się,bo to ty masz problem.To nie topiko prowokacyjnym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×