Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koty

Polecane posty

Gość gość

Witam Jakiś czas temu zaadoptowalam kota pani pow że to kocur więc nie sprawdzałam bo nie znam się na kotach wypuszczalam na dwór a tutaj tyle kotów się zlecialo okazało się że to kocica miała ruje dodatek jest w ciąży. Kręcił się tutaj czarno biały kot czarny cały dwa rude jakie kotki mogą być kocica jest pregowana. Jeśli będą ładne ktoś je weźmie mieszkam w UK tutaj często ludzie pytają o małe koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie mam serca skrzywdzić małych kotków. A my jesteśmy pechowcami typowymi i boję się że nikt nie weźmie tych kotów i co ja zrobię może ich być nawet 5 Byle by nie były czarne bo czarnych nikt nie chce słyszałam że źle.z.nimi na selfie się wychodzi. Potem na sterylizacjie kot idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sterylka aborcyjna, jak najszybciej! Tyle jest bezdomych kotów, a takie bezmyślniaki jak ty jeszcze następne produkują...! To powinno być karalne!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy jak Ty powinni zostać wystwerylizowani!!!!każdy ma prawo do życia. Mieszkam w UK. Tu nie ma bezdomnych kotów. Ludzie często o nie pytają ty bezmuzgi jeta heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ten od bezmyslniakow!! Dawaj zaraz cię zniszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezmózgu czytaj, o ile znasz angielski choćby na poziomie podstawowym: http://www.saferpets.co.uk/are-feral-cat-colonies-dangerous.html "Feral cats are a big problem in the UK – Britain is believed to have over 1 million feral cats roaming the country." Ponad milionowa populacja, a taka puizda jak ty będzie wciskać kit, że "nie ma" i jak ostatnia idi0tka rozmnażać dodatkowo??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty bezmozgi jeti a co ty wiesz o UK w ogóle? dałam fałszywe ogłoszenie ze mam małe koty w ciągu 5 minut już 3 chętnych było. Małe koty zawsze biorą ludzie. Nie wiesz to się nie wypowiadaj . Sama idź na sterylk e żeby się takie jak ty nie rozmawiamy. Sadysta zwierząt.Głupi polaczek się wypowiada.To nie pl i twoje z****** środowisko gdzie patola wychowuje się hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziczale koty a nie domowe.tam jest napisane .Ten co umie angielski. Jak nie znasz treści i języka nie wypowiadaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda czasu na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kumpela tez miała male koty w Uk. Az 5 . Poszly jak swierze buleczki. Brytyjczycy kochają koty. a pozatym masz az 7 tygodni żeby nacieszyć się tymi slicznosciami!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK faktycznie nie ma bezdomnych kotów ani psów. Jeszcze nie widziałam ani jednego. Ten artykuł mówi o kotach dzikich które urodziły się na wolności i nie obcuja z ludźmi na wolności się rozmnażają po prostu. Nie o takich domowych kotach mowa. Nie o takich bezdomnych co się blakaja i ludzie je dokarmiaja tak jak np w Grecji. Tam jest masa kotów takich. Sterylke aborcyjna lepiej oszczędzić kotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×