Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprzątanie

Polecane posty

Gość gość

Witajcie co mogę zrobić mam troje dzieci 6 lat 3 lata i 11 miesięcy i te starsze dziewczynki nie szanują mojego sprzątania wcale wogóle co sprzątane to zaraz znów i dzień za dniem mija a ja sprzątam i sprzątam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa67
Przede wszystkim musisz znaleźć sposób na dzieciaki. i je zmotywować do pomocy. Ale, żeby szybciej i wydajniej szprzątać trzeba się do tego przygotować. Ja używam profesjonalnych środków czystości i sprzętu, ale za to robie to szybciej i dom jest bardziej czysty. I nie przestrasz się ze jak profesjonalne to drogie, znajdz odpowiedni sklep i do dzieła. Zajrzyj pod poniższy link i zobacz ze profesjonalizm to nic strasznego: http://branzaczystosci.pl/badz-eco-czyszczenie-bez-uzycia-detergentow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim forumowiczom tego forum :) Mam właśnie dość poważny dylemat z wyborem jakiejś naprawdę dobrej i sprwdzonej firmy ze śląska, od której mógłbym wynająć podnośnik koszowy... Czy macie w tym zakresie tematycznym jakieś doświadczenie i dalibyście radę coś polecić i zasugerować? Popytałem trochę znajomych ze śląska i polecali np. tę firmę z Radzionkowa http://zwyzki-radlift.pl/ Co o tym sądzicie? Jest to Waszym zdaniem oferta wrata rozważenia? Może dalibyście radę jeszcze coś polecić? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Electrolux pure f9, akurat ja kupiłam go w media expert :) to mega fajny odkurzacz z akumulatorem i jest pionowy więc każdy zakamarek jest do posprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba też je zachęcić żeby pomagały w sprzątaniu, my mamy wygodny pionowy odkurzacz elektrolux pure f9 i u mnie dzieciaki się kłócą kto ma nim sprzątać bo to najwygodniejsza robota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz, żeby sprzątanie nie zajmowało Ci aż tyle czasu to kup wszystkie potrzebne rzeczy na arsen24.pl :) skuteczne i dobre, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj im ścierki i jakieś bezpieczne i ekologiczne produkty, które mogą używać dzieci - oczywiście to z przymrużeniem oka, ale jeśli zobaczą, że mama musi wszystko robić sama to bardziej docenią Twoja pracę;)

Jeśli chodzi o bezpieczne produkty to polecam domowego experta, moja córka sprząta nim razem ze mną. 

W składzie znajdziemy barwniki spożywcze, konserwanty używane do produkcji kosmetyków, olejki eteryczne i delikatne kwasy organiczne. 


Z czystym sumieniem polecam markę domowy expert. 


Można kupić tutaj: www.chemiko.pl/domowyexpert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×