Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zona wydymana na slubie

Polecane posty

Gość gość
nie no spoko moja jakby mi taki nr wywineła nasze malzenstwo by sie skonczylo tak szybko jak sie zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją żonę ciągle ktoś dyma oprócz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowi frajerzy z was i tyle. Po bucie prosto na ryj dla zoneczki i jej bzykacza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co odrazu do bitki poszła raz wìęc będzie to robić częściej jak nie poczuła się z tym źle. Kobieta od czasu do czasu musi poczuć się piękna dla innego to ją dowartościowuje byle nie była kochliwa bo wtedy problem 70% facetów ma rogi a może 20% o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba że Cię to kręci jak cała rzesze onanistow tutaj. x nie całą rzesze, tylko głównie jest jeden, pisze jako baba, ale czasem też jako facet. mam na myśli tego debila od ginekologów i wymiany partnerów. nawet jak nie wtrąca nic o ginach, to i tak widać że głównie on smaruje te wypociny o seksach grupowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70% facetów ma rogi a może 20% o tym wie XX to akurat szczera prawda. a dlaczego z tych 70% tylko może z 20% dowiaduje się o porożu? bo baby pod tym kątem cholernie sie pilnują. czasami najlepsza psiapsi nie wie że jej kumpela ma romans, albo zaliczyła przygodny skok w bok (najczęstsze są takie zdrady). u facetów odwrotnie, jak zaliczą to peplają na lewo i prawo, dlatego prawie zawsze przyłapani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wreszcie ktoś rozsądny się odezwał, wielu piszących się oburza za to że ktoś im żonkę przeleciał, ja też jestem kobietą i jestem pewna że ich oburzenie bierze się stąd że zrobił to ktoś znajomy, kolega, ale jakby to zrobił ktoś nieznajomy albo jakby o tym nie wiedział to byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×