Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak mi

Polecane posty

Gość gość
nigdy nie myślałam, że można zniszczyć miłość prawdziwą, ale można jak widać wszystko jak się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo tak dawno, zapomnialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ją zniszczyłaś!!Nie obarczaj mnie odpowiedzialnością!Przez swoje wygodnictwo i uległość wobec...wiadomo kogo,gdybyś zrobiła jakiś gest,wtedy,a nie chowała się w łazience i udawała,że Cię nie ma!Idź w cholerę!Jeszcze mnie będzie obwiniała! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:15. Można. Jestem idealnym przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obwiniam Cie wyszlo jak wyszlo szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez wyslalam do Ciebie list ale nigdy go nie dostales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No...najebałaś się jak haker na szychcie :( list,tyle Ci mamusia i tatuś pozwolili,czy tak tylko dla dobrego wrażenia,potem był kurs tańca....tak dla żałoby po ukochanym,salsa,rock and roll,tango :( no i /ulubione stwierdzenie wyszło jak wyszło,nowa miłość,sex,dziecko,ślub,wesele,szczęśliwi rodzice :( dostali dobrego zięcia o jakim marzyli,nie nieudacznika i kłamcę tylko prawdziwego kozaka z za..k..wia, wspaniale!Siemka!Mam nadzieję,że ten pobyt w kraju dał Ci możliwość poznania kogoś wartościowego,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy widze juz sie z Toba nie dogadam, wg Ciebie to ja jestem winna ze nie jestesmy razem ,tylko dlatego poszlam na ten kurs bo mi napisales ze poznales inna kobiete i ze tez ja kochasz w zyciu bym tam nie poszla gdybys mi tego nie napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łazience też się chowałaś gdy przyjechałem,bo mnie kochałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dlatego,że bałaś się przeciwstawić?Bo jestem pewien,że tam byłaś,to też z wielkiej ,, miłosci " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy bylam w tej lazience, naprawde nie pamietam tego ale nawet gdyby to mogles chociaz dac mi jedna szanse, spotkac sie ze mna i porozmawiac w cztery oczy, skoro tak bardzo mnie kochales czemu pozwoliles zeby zerwali z Toba wszyscy "oni". Czemu nie dazyles do spotkania ze mna po tym gdy "oni" wszyscy z Toba zerwali, mogles spotkac sie ze mna i powiedziec mi co o tym wszystkim sadzisz ale nie Ty wolales nie spotkac sie ze mna z ponoc wielka miloscia, wolales zaprzyjaznic sie z inna kobieta z rozpaczy po wielkiej milosci, zamiast spotkac sie ze mna i nawet opieprzyc mnie wolales znalezc sobie przyjaciolke tak sie rozwiazuje wg Ciebie problemy w zwiazkach ze od razu zwierza sie innej kobiecie lub innemu mezczyznie? Uwazasz ze przy pierwszym problemie w zwiazku bo to byl nasz pierwszy problem powazniejszy od razu zwierza sie z tego innemu mezczyznie? Nie robi sie tak!!! Rozwiazuje sie ten problem z partnerem, zreszta nasz problem nie byl prawdziwym problem, bo to inni za nas zdecydowali ze nas nie bedzie, Ty nie przyszles do mnie zeby mi wykrzyczec co o tym myslisz, wolales sie zwierzac z tego innej, gdybys przyszedl i powiedzial mi nie chce z Toba byc bo to i to.....wtedy moze bym Ci jakos wytlumaczyla ze tak wcale nie jest jak myslisz ale Ty nie dales nam zadnej szansy, wolales uwierzyc " im" ze wszystko co mowia to jest prawda, wolales rozmawiac o tym z wszystkimi wkolo tylko nie ze mna, a kochalismy sie tak bardzo, cos Ty zrobil przy pierwszym problemie w zwiazku, palnales taka glupote trzeba bylo mnie odnalezc i opieprzyc do dzis bylibysmy razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań pieprzyć,powiedział że wróciłaś do swojego byłego chłopaka i nie chcesz mnie widzieć,dlaczego miałem mu nie wierzyć,skoro widziałem jak otworzył drzwi Ciebie jak uciekasz do łazienki,przede mną,wiedząc co on chce zrobić i mi powiedzieć!Weź już nie p*****l lepiej głodnych kawałków,schowałaś się jak tchórz wiedząc że przyjechałem do Ciebie tyle km,że jest późny wieczór i ja nie będę miał gdzie się podziać w obcym mieście!Godziłaś się na to bym błąkał się sam po nocy przed świętami!Nie roz******laj mnie,Twoja wielka miłość! Byłem dla Ciebie niczym i nikim,weź sobie policz po jakim czasie ja się ochajtałem a jak szybciutko Tobie poszło,żalu po ukochanym ! Ha,Ha Kpina! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochajtalam sie tak szybko bo kolezanka mi doradzila ze dzieki temu zapomne o Tobie byla tak samo madra jak i ja, gowno prawda nigdy nie zapomnialam, co ja narobilam wtedy.... Jesli to prawda z ta lazienka bo naprawde nie pamietam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogles sie chociaz spotkac ze mna i mnie ochrzanic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłem...bo straciłem do Ciebie zaufanie,do dzisiaj go nie mam :( jeśli ktoś mnie zawodzi,traci wszystko w moich oczach,sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godząc się na to co się stało i co on zrobić...zdradziłaś mnie,po raz pierwszy i ostatni :( gdyby ktoś zrobił Tobie coś takiego poszedł bym za tobą,wyrzekł bym się wszystkiego co miałem rodziny,swojego życia,wszystkiego....Ty,nie zrobiłaś,NIC,ja nigdy nie zdradziłem nikogo i nie toleruję zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazales to za zdrade?nie wiedzialam, smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedzialam co Ci gada, naprawde ze az takie glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie o toksycznych związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że zdrada pozwoliłaś mnie skrzywdzić,zresztą on miał rację nigdy mnie nie kochałaś i ...wróciłaś do dawnej miłości bo P. znałaś wcześniej,dużo wcześniej niż twierdzisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, teraz to przegiales!!! Kochalam Cie nad zycie i nie znalam wczesniej zadnego P!!!! Nie mial racji byles miloscia mojego zycia, nie wkurzaj mnie bo Cie znajde i pocaluje, niie mial racji, wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes taki niesprawiedliwy i okrutny piszac ze Cie nie kochalam, nawet nie wiesz jak teraz bardzo sie mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzysz....jak się poznaliśmy,powiedziałaś,że masz chłopaka Darka,czy to tylko zbieżność imion czy znowu kłamiesz,ja mam doskonałą pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mylę się,....zawsze mnie okłamywałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbieznosc imion:( przysiegam to nie byl wlasciwie moj chlopak tylko ktos kto chcial zebym byla jego dziewczyna, zbieznosc imion:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham cię....ilu to mówłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le zostaw ja chłopie. Ile ona tych facetów miała? Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam że Aga miała Darka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to,dzisiaj Twój nowy chłopak,na wychodne,że tak się rozgadałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znajdziesz mnie i nie pocałujesz,już nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×