Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Punk Rock Metallica Girl

Czat dla mnie i dla (tego co chce mi pomóc)

Polecane posty

Gość gość
Zabiorę a kiedyś jak bedzie ciepło to pójdziemy też sobie na spacer, będziemy się przytulać i trzymać za rękę w jakimś parku, macie jakiś park w sanoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I poleciała informacja do mamusi o tym, co jej córeczka wyprawia w internetach, że mając 14 lat pisze o seksie i sraniu na siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na siebie tylko na podłogę pajacu, czytaj uważnie a najlepiej się nie wtrącaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od rana do wieczora jak chcesz, bo pewnie na noc będziesz musiała wrócić do domu, nie? Szkoda bo noc też by fajnie było spędzić razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bez różnicy i tak przestępstwo popełnileś. Rozmawianie o seksie / proponowanie osobie małoletniej poniżej 15 r.ż. seksu to przestępstwo. I lepiej się szykuj na wjazd na chatę o szóstej rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 6stej rano? Ja jeszcze śpię o tej porze:( Nie bój się kwiatuszku, nikt nam nic nie zrobi, nie skrzywdzą nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No śmieszne:D i jak jeszcze do was mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duża jest twoja szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policja już od początku tego roku namierza rozmawiających o seksie z nieletnimi . Policja może już wpaść do waszych domów a nieletnia trafi do poprawczaka . Tu na tym forum są programy śledzące , które wszystkie rozmowy rejestrują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się chcesz powiesić, czemu tak piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę straszyć nikogo ale jeden z zapisów Ustawy Antyterrorystycznej zdejmuje ze służb typu policja potrzebę posiadania nakazu sądowego do rozpoczęcia inwigilowania kogoś. Oznacza to mniej-więcej tyle, że policja może legalnie, powtarzam: LEGALNIE, zacząć szpiegować dowolnego obywatela bez wiedzy kogokolwiek innego. Wcześniej, przed tą Ust. Antter., policjanci aby móc kogoś inwigilować to musieli złożyć do sądu wniosek o nakaz, który musiał być dodatkowo podparty poważnymi dowodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za rok sie poznamy osobiście i potem jeszcze 3 lata poczekamy, będziemy pisac i się spotykać a potem Cię zabiorę do siebie:) Ale nie zrobisz sobie nic i nie przejmuj się hejtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co trzeba zrobić, żeby policja nie inwiligowała? Trzeba pisać jakieś pismo do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co chcecie czekać trzy lata? Na seks? W Polsce seks jest w pełni legalny od momentu ukończenia 15 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba, że twoi rodzice się zgodzą i bedziemy mogli wcześniej być razem, prawo chyba tego nie zbrania jak się rodzice zgodza, chciałabyś żebym Cię zabrał wczesniej do siebie i bylibyśmy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie da się nic zrobić, Ustawa Antyterrorystyczna daje służbom bezkarną swobodę dzialania. Musiałbyś znaleźć dowody na to, że policja cię inwigiluje ale i tak nic by to nie dało, ponieważ w świetle prawa nie ma już paragrafu, na podstawie którego ci policjanci mogliby zostać ukarani. Witamy w XXI wieku, wieku wszechobecnej inwigilacji. Poczytaj o tym, jak Gugle albo Facebook szpiegują na poczet rządu USA. Polskie ustawy to pryszcz przy skali szpiegostwa ze strony NSA itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Związek internetowy na razie w wieku 15 lat się spotamy i wgl a później cały czas spotaknia w moje 18 urodziny zabierasz mnie ok?Moi rodzice się nie zgodzą niech będzie tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NASA też na szpieguje:O Pewnie wykorzystują satelity na podczerwień i oglądają nas w domach co robimy i kiedy robimy siku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×