Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jaka sieć komórkowa najlepsza?

Polecane posty

Gość gość

W jakich sieciach komórkowych jesteście? Bardziej się opłaca karta czy abonament? No i czy macie oferty z telefonami czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chwile obecna mam plus na abo bez limitów i podobna oferta jest jakieś 20 zl tańsza u germanca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem trochę w Plusie, ale nie byłem zachwycony, pierwsza oferta była spoko, a potem jak miało przyjść do przedłużenia to nic nie mieli do zaoferowania, tylko na nowych klientów czekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie a2 mobile tylko w grę wchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w Playu, prawie wszystko bez limitu prócz smsów do innych sieci (i tak nie korzystam z sms), internet bez limitu i za wsio 70 zł. Uważam że nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idea na kertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam za 35 zł w Play wszystko bez limitów, umowa dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie właśnie takich zobowiązań na dwa lata nie wyobrażam,bez sensu to jest, lepiej od razu na ofertę na kartę się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Orange na kartę jak dla mnie :) Za 25 zł mam 15 GB internetu na miesiąc Oraz nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci Mój mąż ma abonament w Playu i płaci 30 zł Też ma nielimitowane rozmowy do wszystkich ale internetu 10 GB W życiu bym nie dała 70 zł za jakiś abonament Telefon mam za gotówkę Huawei mate Lite niebieski Starczy 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja doładowuję za 29 zł w Virgin Mobile, mam wszystko bez limitu, do tego 10 GB Internetu, a te takie najpopularniejsze aplikacje transferu nie zjadają więc tym bardziej się opłaca bo ciężko i tak ten Internet zużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram zdanie, że telefon tylko za gotówkę, inaczej zupełnie się to nie opłaca, a te abonamenty właśnie za kilkadziesiąt złotych z telefonami to jest jakaś pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy z mężem na połowę plan z Virgin więc za jeden numer nam wychodzi nam 19 zł a wszystkiego starcza, w ogóle rodzinnie to się chyba opłaca w jednej sieci razem być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Orange z telefonem p9 lite mini i wszystkim bez limitów i płacę co miesiąc 85 zł, z umową dwuletnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Virgin- Freemium, ale ja tylko do podstawowego kontaktu telefonu używam no a tam wszystko za darmo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmax
ja się teraz zastanawiam czy ten Folx się opłaca nowy co to jak apka działa na telefon, kartę się podpina i ma się wszystko z głowy, ale z drugiej strony przecież jak się na koncie ustawi zlecenie stałe to też to nie jest jakieś męczące, jest ktoś u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Dokładnie :) Nie opłaca się brac telefon w abonamencie za 80 lub więcej :D Sieć robi tak, by wyjść na swoje Ja od lat jestem w Orange,kiedyś chcieli mi wcisnąć telefon. Powiedziałam dziekuje i już nie dzwonią :D Z klawiatury aktywuję usługę i na miesiąc za 25 zł gadam bez limitu śmigając szybkim internetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gośćmax ja właśnie za 19 zł mam kartę w Virgin i od razu się tym Folx zainteresowałem jak się pojawili ale cenowo nie powalają z nóg, jedna opcja w sumie za 29 zł póki co jest, no ale można ich obserwować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gośćmad dokładnie! bardzo trzeba być wygodnym, żeby te telefony w sieciach brać, ja się wkurzyłem i zrezygnowałem w końcu z nich, bo też marketing telefoniczny mieli nachalny ciągle na wyższe oferty, to starter innej sieci online kupiłem, doładowuję i mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na kartę i bez żadnych umów to obojętnie jaka wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie! a w Plusie nie dość, że abonament na dwa lata teraz mi oferowali to z telefonem spłacanym przez 36 mies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Play od paru dobrych lat i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnka
Popieram dobre zdanie o Virgin Mobile, przeniosłam się już z grubo rok temu i dalej zostaje, w ogóle wydaje mi się, że Ci wirtualni operatorzy mają więcej do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gośćAnka a jak u nich z zasięgiem? nie ma problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Zadnych abonamentów za 80 zł lub więcej. Chyba jak kogoś stać to ok :D Dzięki, że ktoś podziela moją opinie 😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnka
U mnie bez problemów, nie wiem szczerze mówiąc na jakim oni zasięgu działają... play? w każdym razie ja nie miałam nigdy problemów u siebie w Krakowie, a to od miejsca chyba też zależy trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdemu trochę coś innego odpowiada, dla mnie najważniejszy jest Internet w telefonie więc typowo takich ofert szukam gdzie pakiet mogę mieć bardzo duży, u męża odwrotnie, tylko na minutach mu zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się chce dobry telefon i nie wydawać na niego fortuny to tylko abonament. Właśnie taki za 79 zł jest optymalny na 2 lata. Teraz sobie policz, co wychodzi taniej: kupić telefon za 2000 zł i płacić co miesiąc 30 zł czy dać za ten sam telefon 299 zł i mieć abonament 79 zł i w nim wszystko do oporu łącznie z internetem. Za 30 zł nie czaruj się, że będziesz mieć jako taki internet. Rachunek jest prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się absolutnie nie zgadzam z tym! Sprawdź sobie cenę rynkową wybranego telefonu i policz jego koszt na dwa lata, a do tego dodaj ofertę samą, taką jak naprawdę Ci odpowiada, moim zdaniem zawsze wyjdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie, żeby telefon w ofercie operatora brać, nawet też przez to, że przecież pole manewru jeżeli chodzi o wybór jest bardzo ograniczone, a jak się trochę na rynku rozezna to jest całe mnóstwo modeli, które są bardzo dobre, a u operatorów ich nie znajdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×