Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jaka sieć komórkowa najlepsza?

Polecane posty

Gość gość
ja również jestem w mobile vikings, wcześniej byłam w orange na abonament, płacę 29 zł za kartę prepaid a w tym mam nielimitowane połączenia, rozmowy i do tego 15 gb intenretu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Novum S.A. jest ok. mam abonament z internetem za 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dołączyłam do grona klientów Novum S.A.mam komórkę z abonamentem i netem za 25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
a ja korzystam od miesiąca z oferty polskiego operatora Otvarta i śmiało polecam. Świetne ceny ( abonamenty od 7,99 zł do 28,99 zł miesięcznie ). Możliwość podpisania umowy na 2 lata lub na czas nieokreślony. Mam też od nich internet mobilny - petarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w Virgin już od dwóch lat, i jestem bardo zadowolona, teraz akurat korzystam z oferty #gigadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiś 3 miesięcy korzystam z abonamentu w Novum. Mieszkam w duzym mieście ale co weekend wyjeżdżam na wieś. Wszędzie mam dobry zasięg i rozmów i netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz w Novum ten za 25 zeta. sa jeszcze jakieś opłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vikingowie, 25 zł i możliwość posiadania karty za darmo, no limits na połączenia i sms dodatkowo 15 gb internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wijak
No wlasnie. Powiedzcie, jaka siec jest najlepsza. Tych pakietow jest dzisiaj bardzo duzo. Mozna je dopasowywac sobie do swoich potrzeb. Czytalam chociazby o takiej mozliwosci http://czops.pl/plush Macie takiego operatora? Ile placicie miesiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsino
W ostatnim czasie dość sporo się pozmieniało jeśli chodzi o telefonie komórkową i warto poszukać wśród nowszych sieci. Pomocne może być takie narzędzie jak macie na https://panwybierak.pl/dostawcy wbijacie rejon i macie dostępne oferty, druga sprawa można poczytać opinie o poszczególnych dostawcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą ofertę ma teraz wRodzinie, za 30 zł macie 60 dni pakietu i w ramach tego bez ograniczeń rozmowy w Polsce i poza nią i 10 gb internetu. https://startery.wrodzinie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barik
wrodzinie ma naprawde bardzo dobrą oferte. ja sie na pewno skusze na te promocje 60 dni za 30 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vikingowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunka25
ja tak samo jak aabuenaa polecam sieć Otvarta. Przeniosłam do nich numer jakieś 2 miesiące temu i uważam, że to była dobra decyzja. Teraz płacę co miesiąc tylko 17,99 zł, mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich i 6 GB internetu. No i to co dla mnie najważniejsze - umowa na czas nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, dla mnie wRodzinie aktualnie z najlepszą ofertą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu też zmieniałem sieć. Na którymś z forum (nie pamiętam którym bo przejrzałem ich sporo) smiech.gif koleś podesłał mi link do fajnej oferty: https://leadstar.pl/c?pid=3118&tid=1663&ha=1389692916&r=575 Sieć a2mobile. Właśnie zamówiłem swój starter. Dla siebie i dla dziewczyny oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgoscgosc111
Jak dla mnie tylko mobile vikings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w vikings ile płacisz? mi zależy na dużej ilości internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 zł zł i mam 15 giga internetu. Są jeszcze opcje z większą ilością internetu, trochę droższe, ale i tak się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxoxoxoxoxoox
15 giga to by chyba nie starczyło na miesiąc, jak ja ciągle youtuba oglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika3232
@gośćxoxoxoxoxoox To masz jeszcze do wyboru trochę droższą ofertę, w której jest 25 giga internetu i tak się max opłaca. A tyle to Ci już chyba starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie jestem w Premium Mobile.Przeszedłem juz kilka dużych sieci i stwierdzam,ze tam zawsze za coś mi doliczli.Teraz spokój cisza stała opłata.Tanio jak barszcz.Jakby ktoś chciał linka to proszę bardzo : https://link.do/PremiumMobileLte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekilka
A słyszeliście o nowej sieci na naszym rynku Otvarta , korzysta z nadajników plusa. Przeniosłam do nich numer 3 miesiące temu , oferują ciekawe pakiety. Ja zdecydowałam się na O Korzystna https://otvarta.pl/abonament , zyskałam nielimitowane rozmowy i sms oraz 6 GB internetu i to za jedyne 17.99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dafkor

sprawdź se a2mobile, działa ekstra mam u nich juz kilka miesiecy i nie narzekam, tanio i przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babis

A2Mobile – tylko i wyłącznie w tej chwili. Najlepsza oferta jeśli chodzi o cenę i benefity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagonek
Dnia 22.05.2019 o 17:01, Gość Babis napisał:

A2Mobile – tylko i wyłącznie w tej chwili. Najlepsza oferta jeśli chodzi o cenę i benefity

bez dwóch zdań, aktualnie podbijają mocno rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×