Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mirek12

Jak odbudować związek ?

Polecane posty

Witam. 2 tyg temu zerwała ze mna dziewczyna, starałem sie tydzień czasu kwiaty kupiłem , lisciki pisałem własnorecznie jak i na emaila. Jednak od 3 dni już nie pisze do niej. I nwm co robic juz mam. Zerwała ze mna po kłótni małej mówiąc , że nie kocha mnie i traktuje jako kumpla. Nie wiem co mam zrobic , żeby odzyskac ją, po 1,5 tyg dalej za nia tesknie i kocham ją. Nasz związek od 2 miesiecy to przewaznie były kłótnie.. Jednak nie tylko z mojej winy ,ale zrozumiałęm juz co ja zrobiłem zle i bym naprawił sie , no ale tak mówiąc do niej napewno mi nie zaufa bo duzo razy tak mówiłem. Doradzicie cos? (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Za głupi jesteś na mądre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że musisz do tego dorosnąć :) Nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioskuję po twojej pisaninie. Masz 12 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche jest nie spójnie, ale chciałem w skrócie napisać a nie rozbudowywać jakoś ten temat. Mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Twojego czasu, jakby cie kochała to by chciała normalnie z tobą porozmawiać. Nie ma sensu walczyć skoro kobieta nie potrafi tego docenić . Nie rób nic, zobacz czy ona sama się do ciebie odezwie. Zapraszam na mój profil również mam problem miłosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh odezwałem sie ale dała znac , ze nie ma czasu rozmawiac :( . Juz nawet nie mam nadziei na to , ze wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×